Volejte zdarma
800 190 163

Kontaktní formulář:
Hledá se Ondra Bendl! Zn. Zkušeným projekťákem v pětadvaceti


Ondra Bendl enovation

Rok 2014 a mail od studenta Univerzity Karlovy. Ondřej Bendl, 23 let – stojí v sívíčku. Setkáváme se osobně. Teorie bez praxe mu prý už nestačí. Chce patřit k lidem, kteří jsou opravdu dobří v tom, co dělají. Chce mít zkušenosti s financemi, se strategickým plánováním, chce poznávat nové úspěšné lidi, od kterých se může učit. Vygooglil si firmy, kde by rád s ohledem na studijní obor pracoval a do oka mu padla enovation. Pak už to šlo rychle. Od té doby uběhly dva roky…

Naskočit do rozjetého vlaku úspěšné poradenské společnosti v pozici Junior Project Managera není brnkačka. Kolem lidé se zkušenostmi a znalostmi, které Ondra zatím neměl, a překvapení z důvěry v jeho schopnosti a samostatnost.
Part-time job a studium v jednom přitom není procházka růžovou zahradou. Ale co. Když chceš něco dokázat, nikdo ti cestičku neumete. Ale…sám se v tom prý nikdy necítil. Tým enovation byl oporou, která ho podržela. Za všech okolností.

Při prvních projektech mu kryli záda profíci z týmu Advisory. Vzpomíná na svoje první nejistá vystoupení na odborných seminářích, první obchodní jednání se zástupci velkých průmyslových firem, první vedení webinářů... Vzpomíná na první přičichnutí ke strategickému plánování…

 

Rok 2016. Ondra Bendl. 25 let. Čerstvý absolvent Univerzity Karlovy. Project Manager týmu Advisory

Ondra Bendl enovation seminář

Stručný výtah z jeho CV

  • Autor dotačního projektu pro společnosti GCE, Elektrometal, Mirel Vratimov…
  • Spolupráce na projektu Biomedicínský výzkum stárnutí (BIOAGEING) pro Ústav experimentální medicíny
  • Spolupráce na projektu v mezinárodním programu Horizont 2020
  • Odborné konzultace s významnými českými i zahraničními klienty
  • Přednášení na odborných seminářích po celé ČR
  • Znalost strategického a finančního plánování
  • Samostatné vedení řady odborných webinářů
  • Citace v Hospodářských novinách
  • Autor odborných článků

…zkušenosti, které se u čerstvého absolventa jen tak nevidí. Tvoje CV může být podobné. Máš zájem?

STUDUJEŠ-LI IDEÁLNĚ (NE NUTNĚ) POSLEDNÍ ROČNÍK VŠ NEBO JSI ČERTSVÝ ABSOLVENT, POŠLI CV A PÁR ŘÁDKŮ O SOBĚ NA KARIERA@ENOVATION.CZ.

CHCEME TĚ POZNAT.

Těšíme se na tebe.
Tým enovation

 


 

O enovation

O Ondrovi už víš skoro všechno. Teď něco málo o nás: v enovation pomáháme českým firmám získat peníze z evropských fondů. Na smysluplné projekty, jako třeba podniková výzkumná centra, rekonstrukce velkých výrobních hal nebo vývoj unikátního software. A psát tyhle projekty bude časem tvůj úkol.

Je nás skoro 40 a najdeš nás v kancelářích pár kroků od Václavského náměstí. Skvělá káva je benefitem, který ti nabídnou skoro všude. My k tomu přihodíme fitness a wellness přímo v budově a další bonusy, které ti zpříjemní čas strávený v práci. Ale vzhledem k tomu, že jsme tady dobrá parta, dáme ruku do ohně za to, že by se ti u nás líbilo, i kdyby sis odmyslel, že tě do třetího patra odveze výtah s mramorovou podlahou.

Vyjdeme si vstříc, takže teď nechceme říkat, jestli se domluvíme na placené stáži nebo rovnou polovičním úvazku. Pokud budeš mít chuť do práce, my budeme mít ochotu se dohodnout dle tvých časových možností.