Nepromarněte historicky nejlepší šanci na dotace pro výrobní firmy.

Zajímá mě to

Dotace na bioplynové stanice

Svět energií se mění. S bioplynovými stanicemi ušetříte důležité náklady na vaše podnikání.

Dotace na bioplynové stanice

Čisté, obnovitelné energie jsou v dnešní době vnímány jako významné zdroje energie. Bioplyn, který je jedním z nich, je již dlouhodobě hodnotným zdrojem energie po celém světě. Do roku 2050 by se měl bioplyn stát zdrojem celé třetiny světové produkce energie. Je levný, plně obnovitelný a představuje významný zdroj v energetice. S investicí do bioplynových stanic půjdete správným směrem v hospodaření s energií.

Programy pro čerpání dotací na bioplynové stanice

S dotací na bioplynové stanice získáte důležité finance na rozvoj s těmito programy:

 • Obnovitelné zdroje energie
  Zavádíte obnovitelné zdroje energie? Získejte dotaci až 100 mil. Kč z evropských fondů pro oblast vodních elektráren, biomasy a bioplynu.
 • Nízkouhlíkové technologie
  Zavádíte inovativní technologie? Získejte dotaci až 30 mil. Kč z evropských fondů pro oblast elektromobility, nakládání s energií a využití druhotných surovin.

S těmito programy můžete investovat do zařízení a výrazně tak zefektivnit práci s bioplynem. S dotací na obnovitelné zdroje energie lze zefektivnit výkon vašich stávajících bioplynových stanic. S nízkouhlíkovými technologiemi lze komplexně pracovat s bioplynem a jeho přeměnami. S dotacemi na bioplynové stanice posunete své podnikání výrazně kupředu. V roce 2019 můžete získat dotaci až do výše 80 %.

Jak získat dotace na bioplynové stanice

Žádat o dotaci na bioplynové stanice mohou všechny subjekty, které splňují pravidla pro poskytování dotací. Z právního hlediska by vaše společnost měla být:

 • podnikatelským subjektem

Pomůžeme vám získat dotace na bioplynové stanice

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodonost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na bioplynové stanice. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

 • Otevřený do 31. 5. 2019

  Nízkouhlíkové technologie

  Dotace na nízkouhlíkové technologie. Až 30 mil. Kč na oblast elektromobility, nakládání s energií a využití druhotných surovin pro podniky všech velikostí.

 • Uzavřený

  Obnovitelné zdroje energie

  Chcete vyrábět a distribuovat energii z obnovitelných zdrojů? Plánujete výstavbu či rekonstrukci malé vodní elektrárny? Program Obnovitelné zdroje energie disponuje na takové aktivity celkovým rozpočtem 1,5 mld. korun.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.