Nepromarněte historicky nejlepší šanci na dotace pro výrobní firmy.

Zajímá mě to

Dotace na rozvoj venkova

Začněte s péčí o vaši krajinu již dnes

Dotace na rozvoj venkova

Zemědělství je důležitým odvětvím, které nesmí zapomínat na péči o venkov a přírodní ráz krajiny v okolí. Harmonie našeho venkova se vždy nalézá v malých detailech, které svou pílí vytváří lidé. Krása venkova je tak zdrojem inspirace a radosti a měla by se chránit a uchovávat pro budoucí generace.

Programy pro čerpání dotací na rozvoj venkova

S dotací na rozvoj venkova získáte důležité finance na zlepšení krajiny kolem vás. Můžete se zajímat o programy:

 • Obnovitelné zdroje energie
  Zavádíte obnovitelné zdroje energie? Získejte dotaci až 100 mil. Kč z evropských fondů pro oblast vodních elektráren, biomasy a bioplynu

 • Nízkouhlíkové technologie
  Zavádíte inovativní technologie? Získejte dotaci až 30 mil. Kč z evropských fondů pro oblast elektromobility, nakládání s energií a využití druhotných surovin.

 • Posílení přirozené funkce krajiny
  Není vám vaše krajina jedno? Získejte dotaci až 1088 mil. Kč z evropských fondů na zprůchodnění migračních bariér.

Hlavním cílem programu je zvýšení ekologické stability krajiny. Díky programu obnovy venkova můžete vystavět podpůrná opatření ke snížení migračních bariér živočichů. Velmi ceněná je i obnova a výstavba vodních toků a revitalizace historické cestní sítě.

Jak získat dotace na rozvoj venkova

Žádat o dotaci na rozvoj venkova mohou všechny ekonomicky zdravé společnost s vyrovnaným rozpočtem. Statutárně vaše společnost musí být:

 • veřejná instituce
 • nezisková organizace
 • podnikatelský subjekt s podílem na ochraně přírody

Pomůžeme vám získat dotace na rozvoj venkova

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodonost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na rozvoj venkova. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

 • Otevřený do 31. 5. 2019

  Nízkouhlíkové technologie

  Dotace na nízkouhlíkové technologie. Až 30 mil. Kč na oblast elektromobility, nakládání s energií a využití druhotných surovin pro podniky všech velikostí.

 • Uzavřený

  Obnovitelné zdroje energie

  Chcete vyrábět a distribuovat energii z obnovitelných zdrojů? Plánujete výstavbu či rekonstrukci malé vodní elektrárny? Program Obnovitelné zdroje energie disponuje na takové aktivity celkovým rozpočtem 1,5 mld. korun.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.