Nepromarněte historicky nejlepší šanci na dotace pro výrobní firmy.

Zajímá mě to

Dotace na vzdělávání

Vzdělávání zaměstnanců je důležité. Bez něj můžete přijít o talentované lidi.

Dotace na vzdělávání

Vzdělávání zaměstnanců je zásadní pro rozvoj a úspěch vašeho podnikání. Je to plodná činnost, jak pro zaměstnance, tak pro zaměstnavatele. Zlepšuje morálku týmu, zvyšuje produktivitu a posiluje samostatnost zaměstnanců. Vzdělávání zaměstnanců by mělo být souvislé a v podstatě neustálé. Evropské fondy vzdělávání podporují a vy se tak můžete snadněji věnovat vzdělání svých lidí.

Programy pro čerpání dotací na vzdělávání

S dotací na vzdělávání získáte důležité finance na rozvoj vzdělání vašich zaměstnanců.

S tímto programem můžete vystavět úplně nová vzdělávací střediska, můžete modernizovat či vybavit stávající prostory pro vzdělávání. S dotací na vzdělávání pořídíte vybavení školicích prostor včetně školicích pomůcek, vzdělávacích programů a práv duševního vlastnictví pro zahájení vzdělávací činnosti. Připravíte tím vše pro důležitý rozvoj vašich zaměstnanců. V roce 2019 můžete získat dotaci až do výše 50 % všech nákladů.

Získejte až 10 mil. Kč na vzdělávání vašich zaměstnanců. Program Podnikové vzdělávání zaměstnanců je součástí Operačního programu Zaměstnanost (OPZ)

Podpořte svou konkurenceschopnost i pozici na trhu práce tím, že své zaměstnance budete vzdělávat v oblastech, jako jsou obecné a specializované IT dovednosti, měkké a manažerské dovednosti, jazykové vzdělávání, účetní, ekonomické a právní kurzy, technické a jiné odborné vzdělávání, a to jak externě, tak interně.

Tato forma dotace vám pokryje až 85 % nákladů na uvedené i další formy vzdělávání.  

V rámci POVEZ II můžete získat až 6 milionů Kč ročně na vzdělávání vašich zaměstnanců. Projekt POVEZ je součástí Operačního programu Zaměstnanost (OPZ).

Podpořte svou konkurenceschopnost i pozici na trhu práce tím, že svým zaměstnancům umožníte další odborný růst v jejich oboru nebo změnu, navýšení či udržení jejich kvalifikace. Podporováno je specifické vzdělávání v akreditovaných i neakreditovaných kurzech včetně praktické přípravy. Na rozdíl od předchozího programu se zde jedná zejména o zlepšování tzv. Hardskills. Čerpat tedy můžete například na odborné jazykové kurzy, obnovu a získání řidičských oprávnění, programování a obsluhy CNC strojů, profesní průkazy, jakékoliv další technické dovednosti a řadu dalších.

S tímto programem vám bude hrazeno až 85 % nákladů vynaložených na odborný rozvoj zaměstnanců ve formě nákupu služeb od vzdělávací agentury. V případě vzdělávání zaměstnanců interním lektorem, vám bude hrazeno až 100 % nákladů spojených se vzděláváním. 

Jak získat dotace na vzdělávání zaměstnanců

Žádat o dotaci na vzdělávání mohou všechny subjekty, které splňují pravidla pro poskytování dotací. Z právního hlediska by vaše společnost měla být:

  • podnikatelským subjektem

Pomůžeme vám získat dotace na vzdělávání

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti o dotaci na vzdělávání. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodonost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na vzdělávání. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

  • Otevřený do 30. 5. 2019

    Školicí střediska

    Potřebujete získat dotace na školení zaměstnanců? Malé a střední podniky mohou čerpat finance i na výstavbu vlastních center pro rozvoj jejich kompetencí. Úspěšní žadatelé o dotaci si mezi sebe rozdělí téměř 2,5 mld. korun.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.