Volejte zdarma
800 190 163

Kontaktní formulář:
Marketing Team Leader


..aneb hledá se marketingový stratég s citem pro řízení týmu.

Míša, Terka, Nelly a Honza.  Kolegové, kteří ti budou k ruce a od kterých se mnoho naučíš. A ty spousty věcí naučíš je.

Jirka. CEO a vizionář, který firmu na marketingu postavil a který bude tvůj opěrný bod v nastavení strategie společnosti.

Jirka, Eva, Kuba a Honza.  Kolegové z managementu, se kterými budeš dennodenně komunikovat. Ladit vize, koordinovat aktivity, brát i dávat rady.

A to není všechno. Čeká tě dalších 40 kolegů, kteří ti budou inspirací a se kterými se nebudeš stýkat jen v kanceláři.

 

Co od tebe čekáme?

Nejsi kostlivec. Pokud přijde překážka, umíš ji překonat. Nebo obejít. Nebo podlézt. Nebo ji prostě shodíš z cesty pryč. Pokaždé si ale poradíš a nelekneš se.

Více nám bude sedět člověk, který má povědomí o více marketingových oblastech. Víš, co je to SEO, UX a jaká data tě budou zajímat při koukání na grafy v Google Analytics. Víš, jak zaujmout cílovou skupinu, umíš vyhodnotit marketingovou kampaň a víš, jaké náležitosti má mít tisková zpráva.

Umíš motivovat tým a dotahovat věci do konce. A nebojíš se říct svůj názor.

 

A trochu formality:

enovation radí podnikům. V tom, jak získat veřejné finance, získat veřejnou zakázku či jak ušetřit na firemních nákladech. Kromě toho ještě vydáváme elektronický deník nebo pořádáme semináře. A v šuplíku máme hodně plánů.

Práce tu málo není, ale o to větší je to fičák.

 

A jak vypadá takový den v práci?

Málokdy je stejný. Takže pro začátek, kávovary máme dva, takže se k ranní dávce kofeinu dostaneš rychle. Výběr čajů máme taky široký. Dopoledne tě čekají porady s jednotlivými členy týmu k jejich agendě, přes oběd porada vedení společnosti, kde sladíte strategické aktivity na další dva týdny. Chvilku oddechu využiješ k přečtení zpráv z media monitoringu, který připravuje kolegyně. Další kávu si dáš na jednání s dodavatelem webu, kde si okomentujete nové wireframy a než půjdeš domů, vyřídíš e-maily, které ti napadaly do schránky. Nebo je vyřídíš večer. Od toho máme flexibilní pracovní dobu.

Zní to jako #dreamjob? Ano, ale víme, že všechno není vždy růžové.


Nebojíš se výzev, pošli svůj životopis a pár vět o sobě Honzovi Pulchartovi na e-mailovou adresu kariera@enovation.cz a potkejme se osobně.

foto_MKT_tym