Volejte zdarma
800 190 163

Kontaktní formulář:
Utkejte se o peníze z EU s konkurencí


Podnikatelé z 5 metropolitních oblastí budou moci už v březnu v rámci Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK) soupeřit o dotace z EU se svými konkurenty. Mezi tyto oblasti patří i téměř 170 obcí z BRNĚNSKÉ AGLOMERACE.Regionální dotační centrum enovation v Brně

O co jde?

Díky tzv. Integrovaným teritoriálním investicím (ITI) mají podnikatelé z brněnské metropolitní oblasti v rámci OPPIK k dispozici 1,17 mld. Kč pro rozvoj svých podniků.


Šance, že Váš podnik finance získá, je vysoká. Proč? 

Projekty podnikatelů předložené do výzev ITI v rámci OPPIK soutěží pouze s projekty z maximálně 5 oblastí ČR (na rozdíl od projektů, které se hlásí do celostátních výzev a soutěží s projekty podanými v rámci celé ČR).


Z jakých programů, kolik a na co bude možné finance získat?

  • Úspory energie v soustavách zásobování teplem: 30 % - 50 % dotace (v závislosti na velikosti podniku)
     
    – na podporu výstavby, rozvoje, propojování a rekonstrukce soustav zásobování teplem – včetně předávacích stanic; na podporu instalace vysokoúčinných plynových kogeneračních jednotek (pouze do 20 MW tepelného příkonu po rekonstrukci).


Čerpat dotace z EU budou moci podniky v blízké době i z celostátních dotačních programů
jako Potenciál, Inovace, Úspory energie, Vysokorychlostní internet, Obnovitelné zdroje energie (OZE), Úspory energie v soustavách zásobování teplem (SZT), Nízkouhlíkové technologie (NUT).

 Rádi Vám předáme více informací. Sdělíme Vám i přesný seznam obcí, pro které jsou výzvy určeny. Na tel. č. 255 785 575 si domluvte BEZPLATNOU KONZULTACI. Využít můžete rovněž e-mail enovation@enovation.cz

Kontaktujte nás
Volejte zdarma na 800 190 163

Nebo využijte kontaktní formulář