Volejte zdarma
800 190 163

Kontaktní formulář:
Aktuality


V rámci Programu podpory mezinárodní spolupráce bude rozděleno 14 milionu korun

22.04.2013

18. dubna byla vyhlášena II. výzva Programu podpory mezinárodní spolupráce. Celkem se mezi žadatele bude rozdělovat 14 milionů korun. V rámci tohoto Programu mohou žadatelé získat až pěti milionovou dotaci.

Do Programu se mohou zapojit společnosti, které se věnují vývoji a výrobě technologicky vyspělých výrobků, a zároveň ty, které spolupracují ve svém oboru se zahraničním subjektem sídlícím mimo Evropskou unii a mají projekty zaměřené na strojírenství, elektrotechniku a elektrotechniku, informační a komunikační technologie, energetiku, čisté technologie, biotechnologie, lékařské technologie, zemědělské a potravinářské technologie.

Dotaci je možné využít na mzdové náklady, náklady na nákup strojů, zařízení a programové vybavení a další provozní náklady (například na materiál, vodu, nákup služeb atd.).

Ukončení příjmu přihlášek proběhne 14. června 2013 ve 12 hodin a výsledky II. výzvy pak budou oficiálně vyhlášeny MPO a CzechInvest 16. září 2013.

Bližší informace vám rádi poskytneme na telefonním čísle + 420 222 523 549 anebo nám napište na adresu enovation@enovation.cz.

Sdílet