Volejte zdarma
800 190 163

Kontaktní formulář:
Semináře pro vás


Od října tohoto roku bude možné žádat o EU dotace v programu ICT a sdílené služby. Podle posledních informací si mezi sebou projekty v tomto kole výzev rozdělí astronomické 4 mld. Kč. Začněte s přípravou projektu již nyní a vaše firma může být mezi úspěšnými žadateli.


Dotace na mzdy odborných zaměstnanců

Pokud je váš podnik součástí holdingové struktury, lze pro takovou skupinu firem vytvořit jednotné centrum pro správu IT, řešení účetnictví, daňové, nebo třeba HR agendy – tzv. centrum sdílených služeb. Mzdy pracovníků takového střediska pak můžete rovněž financovat z dotace.

Detaily programu >> 


Dotace na mzdy programátorů

Vyvíjíte jedinečný software? Snižte si své náklady na mzdy programátorů. Až 200 mil. Kč můžete čerpat také na nové SW i HW vybavení jejich pracoviště.

Detaily programu >>


Dotace na vybudování datového centra

Získejte až 200 mil. Kč na výstavbu či modernizaci datového centra. Dotace podpoří náklady na nemovitost i její hardware vybavení.

Detaily programu >>


Přijďte se dozvědět více na seminář

Naše společnost se od svého založení profiluje jako specialista právě na tento program. Dovolujeme si vám proto nabídnout bezplatnou účast na semináři, který povedou zkušení projektoví manažeři Ondřej Beránek a Milan Struna.

ikona_seminar ICT a SS: Jak získat dotaci na vybudování datového centra či mzdy odborných zaměstnanců
23. června, Praha  rezervovat si místo >>
29. června, Brno  rezervovat si místo >>