Volejte zdarma
800 190 163

Kontaktní formulář:Podání plné žádosti o dotaci z OPPIK: Nemovitosti

27.8.2015,
webinář


Jaký je správný postup při podání plné žádosti v programu Nemovitosti? Přihlaste se na náš webinář a dozvíte se vše podstatné z pohodlí vaší kanceláře.


ikona_seminar

Datum konání: 27. srpna 2015

Čas konání: 09:30 - 10:30 hodin

Účast na webináři je bezplatná. Kapacita je však omezena, registrujte si své místo včas. Potvrzení vaší účasti obdržíte emailem společně s instrukcemi k připojení.

Žádost o dotaci z OPPIK se skládá ze dvou částí – zájemci musí nejprve registrovat předběžnou žádost, teprve poté je možné předložit plnou žádost. Vzhledem k harmonogramu dotačních výzev se spolu podrobně podíváme na plné žádosti.

Co obnáší plná žádost v programu Nemovitosti? Na co nelze zapomenout a jaký postup doporučuje odborník na dotace pro Nemovitosti sektor Michal Pácal? Přihlaste se na náš webinář, kde se vše dozvíte. 

Obsah školení

Michal Pácal vás provede krok za krokem vyplněním plné žádosti v systému MS2014+.

Webinář je určen

  • především pro firmy, které již mají podanou předběžnou žádost a chystají se podat plnou žádost
  • Kapacita semináře je omezena a chceme šetřit váš čas. Vyhrazujeme si tedy právo příjem registrací předčasně ukončit, případně upřednostnit zástupce relevantních žadatelů.

Váš lektor

Michal Pácal


Ing. Michal Pácal


Michal se specializuje na projekty financované z veřejných zdrojů. V rámci Operačního programu Podnikání a inovace řeší především projekty v programech Nemovitosti, Školící střediska ICT a strategické služby. Vystudoval ČZU v Praze, odbornou praxi získal i během studia v holandském Wageningenu. Michal absolvoval kurz projektového řízení a byl mu udělen mezinárodní certifikát Prince2 Foundation.


Webinář je online školení, které se koná s lektorem v daný čas prostřednictvím online přenosu.