Skutečné výzvy? Ty, které přináší změny…


Další příležitost podat žádost o EU dotaci je již za dveřmi. Příjem žádostí propukne na podzim, ale do jejich přípravy se pusťte raději hned. Naše zkušenosti potvrzují, že čas věnovaný přípravě projektu je přímo úměrný šanci na jeho úspěšné schválení.

Podle posledních informací čeká na české podnikatele rekordní množství peněz. Udělejte vše pro to, aby si vaše firma na EU dotaci sáhla.

Chcete získat dotace pro výrobní podnik? 

Chcete inovovat výrobu, nakoupit nové stroje, zateplit výrobní halu nebo ušetřit na energiích? Využijte výzvy v níže uvedených programech…

enovation s.r.o. Výzvy dotace 2016 - před dotací enovation s.r.o. Výzvy dotace 2016 - po dotaci

Dotace podpoří vaši firmu například v těchto plánech:

 

Chcete získat dotace na mzdy odborných zaměstnanců či datové centrum?

Možná jste podnik, který působí přímo v oblasti IT, možná jste firma, která dotacím EU dosud nevěnovala příliš pozornost. Program ICT a sdílené služby však určitě využijete i vy. S dotací se může ve vašem podniku hodně změnit.

Ve svém podniku můžete vybudovat datové centrum nebo čerpat dotace na mzdy týmu programátorů a IT specialistů. Pokud je váš podnik součástí holdingové struktury, lze pro takovou skupinu firem vytvořit jednotné centrum pro správu IT, řešení účetnictví, daňové, nebo třeba HR agendy – tzv. centrum sdílených služeb. Mzdy pracovníků takového střediska pak můžete rovněž financovat z dotace.

enovation s.r.o. Výzvy dotace 2016 - IT před dotací enovation s.r.o Výzvy dotace 2016 - IT po dotaci

Dotaci tedy můžete využít:

 

Jste zvyklí o tom, co vás zajímá, získat maximum informací?

Rozumíme tomu. Pracujeme stejně. Na bezplatných odborných seminářích a webinářích představíme klíčové výzvy OPPIK pro rok 2016. Rezervujte si své místo včas >>

Potřebujete od nás informace získat ihned? Volejte 255 785 575. E-mailová adresa enovation@enovation.cz je další možností, jak se s námi spojit.

 

Umíme precizně zpracovat žádost a projekt dotáhnout do finále

A díky znalostem a dlouholetým zkušenostem to umíme opravdu dobře. Chcete pracovat právě s námi? Domluvte si bezplatnou konzultaci s našimi specialisty co nejdříve. Výzvy se otevírají už zanedlouho a volných termínů pro osobní schůzku ubývá. Poradíme vám, jak jednotlivé možnosti podpory zkombinovat tak, aby byla změna pro Váš podnik co nejpřínosnější.

 

 

Máte rádi výzvy? My ano. Ozvěte se nám a společně posuneme vaše podnikání.
Volejte zdarma na 800 190 163

Kontaktní formulář