Pomozte nám zlepšovat naše služby

Vyplnit dotazník

Program Vysokorychlostní internet? Otevřen ještě v březnu!

Dlouho očekávaná výzva v rámci dotačního programu Vysokorychlostní internet bude vyhlášena ještě v tomto měsíci. Nyní je tu příležitost získat až 200 milionů korun na zavedení internetového připojení do tzv. „bílých míst“, tj. oblastí s nedostatečným přístupem k vysokorychlostnímu internetu. Můžete tak významně rozšířit Vaši zákaznickou síť.

13. 3. 2017
Dotace na vysokorychlostní internet


Dlouho očekávaná výzva v rámci dotačního programu Vysokorychlostní internet bude vyhlášena ještě v průběhu března. Nyní je tu příležitost získat až 200 milionů korun na zavedení internetového připojení do tzv. „bílých míst“ (oblastí s nedostatečným přístupem k vysokorychlostnímu internetu). Můžete tak významně rozšířit Vaši zákaznickou síť.


Dotace zafinancuje náklady na stavební práce (např. potřebné výkopy komunikací), pasivní infrastrukturu, projektovou dokumentaci, geodetické zaměření aj.


Nyní je třeba rychle a kvalitně zpracovat dotační žádost
Podrobnosti o tom, jak ji připravit tak, aby byla úspěšně schválena, a uspěla v konkurenci, Vám rádi řekneme na osobní bezplatné konzultaci. Domluvte si ji na enovation@enovation.cz nebo na 800 190 163.

 

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových možnostech financování a úspor

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.