Jak inovovat produkty a zefektivnit procesy ve firmě? Ušetřit na energiích a zlevnit fungování společnosti?

Máme pro vás řešení

13 mld. Kč k dispozici v rámci Operačního programu Životní prostředí

Koncem února byl zveřejněn nový harmonogram výzev v Operačním programu Životní prostředí. Žadatelé z řad podniků i obcí si tak ještě v tomto dotačním období rozdělí více jak 13 mld. Kč.

28. 2. 2014
Dotace pro podnikatele

Koncem února byl zveřejněn nový harmonogram výzev v Operačním programu Životní prostředí. Žadatelé z řad podniků i obcí si tak ještě v tomto dotačním období rozdělí více jak 13 mld. Kč.

V průběhu jarních měsíců se očekává vyhlášení několika nových výzev, žadatelé z řad podniků a obcí tak mohou získat dotace např. na vybudování sběrných dvorů a kompostáren, na výměnu starého kotle, na zateplení budovy či na projekty zaměřené na omezení rizika povodní.

V rámci jednotlivých výzev budou pravděpodobně velmi krátké lhůty pro podání žádostí o dotace, doporučujeme tedy v případě zájmu včasné jednání.

Máte-li zájem o nezávaznou konzultaci vašeho projektového záměru, neváhejte nás kontaktovat na bezplatné zelené lince 800 190 163.

O vyhlášení jednotlivých výzev a o jejich podrobných podmínkách vás budeme včas informovat na našich webových stránkách.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových možnostech financování a úspor

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.