Puzzle úspěchu: složte si dotační možnosti pro své podnikání

Dozvědět se více

Na podporu podnikání bude vyčleněno 6 miliard korun

Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) vyčlení na podporu podnikání v rámci posledních výzev programů Inovace, Rozvoj a ICT a strategické služby 6 miliard korun.

22. 10. 2013
Dotace pro podnikatele

Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) vyčlení na podporu podnikání v rámci posledních výzev programů Inovace, Rozvoj a ICT a strategické služby 6 miliard korun.

O dotace bude možno žádat po uveřejnění výzev, které by měly být vyhlášeny 6. listopadu. Výzvy se budou týkat programů Inovace, Rozvoj a ICT a strategické služby.

Očekává se vyhlášení programu Inovace, který je zaměřený na podporu zavedení nově vyvinutých či inovovaných výrobků, technologií a služeb do výroby a na trh. Celková alokace na projekty v rámci programu Inovace bude 2,5 miliardy Kč. Další 2,5 miliardy Kč jsou alokovány na projekty realizované v rámci programu Rozvoj, které jsou zaměřené na zlepšování technické vybavenosti podniků nákupem moderních technologií. Na program ICT a strategické služby bude poskytnutá miliarda korun. Dotace v rámci programu ICT a strategické služby jsou zaměřeny na podporu vývoje softwarových řešení.

V případě, že plánujete investice, které by mohly být v rámci některého z těchto programů financovány, kontaktujte nás na tel. č. 800 190 163 nebo na emailové adrese enovation@enovation.cz. Doporučujeme tak učinit co nejdříve – o finance alokované do těchto programů bude zřejmě velký zájem a vyšší šanci na získání dotace budou mít včas a kvalitně připravené projekty.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových možnostech financování a úspor

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.