Inovace produktů, dotace na mzdy a nová testovací centra: jen do konce srpna

Chci vědět víc

Dotace pro zemědělské podniky

Zemědělství má velký vliv na naši zemi. Získejte peníze na nejnovější technologie.

Dotace pro zemědělské podniky

Zemědělská produkce se svou aktivitou z velké části podílí na vzhledu naší krajiny. Společná zemědělská politika je tak jednou z nestarších dohod EU. Naše zemědělské podniky mohou získat peníze z EU, zvýšit svou konkurenceschopnost a přispět k rozvoji naší krajiny.

Programy pro čerpání dotací na zemědělské podniky

S dotací pro zemědělské podniky získáte důležité finance na rozvoj podnikání s dotacemi z Programu rozvoje venkova:

Investujte s pomocí evropských dotací do vaší zemědělské činnosti. Zmodernizujete jakost prvovýroby, získáte přístup k inovačním technologiím a zvýšíte účinnost jiných výrobních faktorů. S dotacemi do zemědělství nahradíte nebo zrekonstruujte vaši technologii.

Jak získat dotace pro zemědělské podniky

Žádat o dotaci pro zemědělské podniky mohou všechny subjekty, které splňují pravidla pro poskytování dotací. Z právního hlediska by vaše společnost měla být:

  • podnikatelským subjektem

Pomůžeme vám získat dotace na zemědělské podniky

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti o dotaci na zemědělské podniky. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodonost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na zemědělské podniky. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.