Dotace pro zemědělské podniky

Zemědělství má velký vliv na naši zemi. Získejte peníze na nejnovější technologie.

Dotace pro zemědělské podniky

Zemědělská produkce se svou aktivitou z velké části podílí na vzhledu naší krajiny. Společná zemědělská politika je tak jednou z nestarších dohod EU. Výrazná podpora zemědělství je tedy i nedílnou součástí OPPIK (Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost). Naše zemědělské podniky mohou získat peníze z EU, zvýšit svou konkurenceschopnost a přispět k rozvoji naší krajiny.

Programy pro čerpání dotací na zemědělské podniky

S dotací pro zemědělské podniky získáte důležité finance na rozvoj podnikání s dotacemi z Programu rozvoje venkova:

  • Investice do zemědělských podniků
    Chcete snížit výrobní náklady nebo zlepšit jakost vyráběných produktů? Získejte až 90 mil. Kč na investice v zemědělské výrobě.

Investujte s pomocí evropských dotací do vaší zemědělské činnosti. Zmodernizujete jakost prvovýroby, získáte přístup k inovačním technologiím a zvýšíte účinnost jiných výrobních faktorů. S dotacemi do zemědělství nahradíte nebo zrekonstruujte vaši technologii.

Jak získat dotace pro zemědělské podniky

Žádat o dotaci pro zemědělské podniky mohou všechny subjekty, které splňují pravidla pro poskytování dotací. Z právního hlediska by vaše společnost měla být:

  • podnikatelským subjektem

Pomůžeme vám získat dotace na zemědělské podniky

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti o dotaci na zemědělské podniky. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodonost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na zemědělské podniky. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

  • Uzavřený

    Investice do zemědělských podniků

    Dotace na stavby a technologie. Až 75 mil. Kč na stavby a technologie v živočišné výrobě, stavby a technologie pro rostlinnou a školkařskou výrobu a peletárny pro podniky všech velikostí.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.