Národní plán obnovy: první dotace už v říjnu!

Více na webinářích

EFEKT

Chcete zjistit, jak efektivně ušetřit náklady za energie? Využijte možnosti získat dotaci ve výši až 500 tisíc Kč, která pokryje veškeré aktivity naší služby energo - optimalizace energetických výdajů.

Program uzavřený

 • Příjem žádostí:
  do 1. 12. 2019

 • Na co lze čerpat:
  optimalizace energetických výdajů, analýza podnikové energetiky, návrh úsporných opatření, zavedení energetického managementu

 • Kdo může čerpat:
  malé, střední i velké podniky

 • Procent podpory:
  70 %

EFEKT

Volejte ZDARMA 800 190 163
Chci konzultaci zdarma

Dotační program EFEKT

EFEKT je státní program zaměřený na podporu úspor energie. Podporu z tohoto programu lze čerpat na:

 • vypracování písemné analýzy současného stavu vašich podnikatelských objektů z hlediska energetiky
 • následný návrh investičních opatření, díky nimž můžete ve vybraných objektech dosáhnout finančních i energetických úspor
 • vypracování dokumentace sloužící pro návrh, organizaci a přípravu energetického managementu, tzn. systémů pro monitorování a vyhodnocování spotřeby energie, po jejichž zavedení můžete opět uspořit

Výše dotace v programu EFEKT

Max. výše podpory dosahuje až 500 tis. Kč na jeden projekt. Míra podpory = 70 % z vynaložených nákladů bez ohledu na velikost podniku.

Pravděpodobnost získání dotace v programu EFEKT

Klíčovými předpoklady pro zisk dotace  je komplexita a efektivita písemné analýzy a na ni navazujících návrhů investičních i neinvestičních úsporných opatření.

Pokud budete mít kvalitně sepsaný dotační projekt, který splní všechna kritéria dotačního programu EFEKT, jste na nejlepší cestě k úspěchu.

 

Nechcete ztrácet čas studováním všech možností?

Přihlaste se na některý z našich bezplatných seminářů, kde se dozvíte to nejdůležitější a poradíte se s experty v oboru.

Přejít na seznam termínů

Pro koho je dotační program určen

Program je optimální pro společnosti, které by chtěly ušetřit na účtech za energii a zároveň chránit životní prostředí. Je vhodný těm, kdo chtějí prověřit, jak zoptimalizovat energetickou stránku svého podnikání či zavést energetický management.

Praktické využití programu EFEKT

Chcete uspořit, ale příliš se nevyznáte  v energetice? Dotace vám umožní nechat si zpracovat odbornou písemnou analýzu energetické stránky vašeho podnikání. Na základě výsledků takto dotované analýzy navíc můžete získat sadu investičních i neinvestičních návrhů na míru vašemu podniku, které vám umožní dosáhnout významných finančních i energetických úspor.

S žádostí o dotaci z programu EFEKT vám pomůžeme

Za 13 let naší existence jsme pomohli nastartovat několik výzkumných projektů.

Za tu dobu se nám podařilo nastavit naše služby tak, aby vám zajistily hladký průběh celého dotačního procesu od A do Z.

Nejdříve porovedeme dotační audit, protože ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se co nejvíc přiblížit jeho potřebám. Naším hlavním cílem je zajistit, aby pro vás čerpání dotací nebylo administrativním strašákem, ale výbornou příležitostí posunout vaše podnikání. A protože podáním žádosti o dotaci to nekončí, pomůžeme vám i během čerpání dotace.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.