Národní plán obnovy: na co získáte dotace?

Spustit online průvodce

Dotace pro organizace výzkumu a vývoje

Připravte se dokonale na dotace pro svou výzkumně-vývojovou organizaci.

Ze zkušenosti víme, že dotace získají ti, kteří se perfektně připraví na celý proces. Od administrace čerpání dotace přes bezproblémové výběrové řízení po samotnou přípravu projektových žádostí. Jako jednička na trhu dotačního poradenství vás připravíme na všechny aspekty dotací ve výzkumném sektoru. Jako členové pracovních skupin připravující nové dotační programy, víme, na co se zaměřit a jaká jsou specifika vašeho odvětví.

Načerpejte know-how na odborném semináři

Za 1 hodinu příjemného setkání se dozvíte, jaké máte možnosti zisku dotace z nových programů startujících na podzim, na co si dát pozor při přípravě projektu a jak si poradit s administrativou dotací i veřejných zakázek

Chci na odborný seminář

 

S čím vám pomůžeme

Žádost o dotaci 

Od studie proveditelnosti přes harmonogram a rozpočet po zapracování připomínek. Proč plýtvat drahocenným časem, který může změnit budoucnost, když můžete přípravu projektu nechat na nás. Od studie proveditelnosti přes harmonogram a rozpočet po zapracování připomínek. Připravili jsme už více než 1 400 projektů s úspěšností 98 %. 

Administrace projektu 

Schválením žádosti práce nekončí. Bezchybná realizace projektu je základem úspěchu každého dotačního projektu. Minimalizujeme riziko chyb v požadovaných dokumentech, snížíme náklady a šetříme čas vašich zaměstnanců, které potřebujete pro výzkum. 

Výběrová řízení

Na výběrových řízeních a s nimi spojenými pravidly si často vylámou zuby i jinak perfektně připravené projekty. Zařídíme, aby výběrové řízení proběhlo hladce podle aktuální právní úpravy, aniž byste museli přečíst jediný paragraf. Veřejné zakázky kontrolujeme i pro ministerstva nebo Centrum pro regionální rozvoj ČR a navíc vás s námi kryje pojištění do 100 milionů. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Garant výzkumně vývojových dotací Ing. et Ing. Markéta Kryková Ph.D.

V enovation si dáváme záležet na tom, aby se naši experti kromě dotací orientovali i v oboru, pro který pracují. O výzkumné a vývojové projekty se stará Markéta Kryková.

 

  • Připravovala projekty průmyslového výzkumu například z programů Technologické agentury ČR. 
  • Řídila výzkumně-vývojové týmy, koordinovala velké investiční projekty a nadnárodní výzkumně-vývojové iniciativy (například z programu evropské komise Horizon 2020).
  • Působila jako zástupkyně EURATOM v mezinárodních technologických platformách (Generation IV International Forum).
  • Byla členkou řídícího výboru European Energy Reasearch Allience Joint Programme of Nuclear Materials.
  • Většinu své kariéry se věnuje projektům výzkumu a vývoje zejména z oblasti materiálového inženýrství a chemické technologie.

Konzultujte svůj konkrétní projekt

Nemůžete nebo nechcete se účastnit semináře, ale dotace jsou pro vás důležité? Pojďme probrat konkrétně váš projekt na bezplatné konzultaci.

Chci bezplatnou konzultaci

 

Už jsme pomohli mnoha výzkumně-vývojovým organizacím. Jak můžeme pomoci vám?

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.