Nepromarněte historicky nejlepší šanci na dotace pro výrobní firmy.

Zajímá mě to

Naši lektoři

Mgr. Ondřej Bendl
Business Development Manager

Ondra vystudoval Univerzitu Karlovu a Univerzitu Palackého. Dále pak působil na Velvyslanectví v Londýně a v European Economic Interest Grouping v Bruselu, kde reprezentoval klienty českého průmyslu. V enovation zastává pozici Business Development Managera.
Vyniká v analytické přípravě a vedení výzkumně-vývojových projektů pro výzkumné společnosti. Ondra již pomohl desítkám firem inovovat a rozšířit svou působnost. V současné době se soustředí na přednáškovou a publikační činnost v oblasti veřejných peněz na výzkum a vývoj.

LinkedIn

Seznam seminářů


 • Datum konání:
  24. 9. 2019

  Seminář: Úspory v podniku EFEKTivně

  Seminář Ostrava

  Nenechte si ujít jedinečný seminář v Ostravě, na kterém vám přední odborníci představí, jak s využitím dotací ušetřit náklady za energie a zavést energetický management. A to zcela zdarma.

 • Datum konání:
  4. 6. 2019

  Seminář: Úspory v podniku EFEKTivně

  Seminář Plzeň

  Nenechte si ujít jedinečný seminář v Plzni, na kterém vám přední odborníci představí, jak s využitím dotací ušetřit náklady za energie a zavést energetický management. A to zcela zdarma.

 • Datum konání:
  14. 5. 2019

  Seminář: Úspory v podniku EFEKTivně

  Seminář Liberec

  AKCE JIŽ PROBĚHLA

 • Datum konání:
  4. 12. 2018

  Jak na daňové odpočty na výzkum a vývoj v roce 2019

  Seminář Praha

  Rok 2019 bude pro oblast daňových odpočtů na výzkum a vývoj klíčový. Jste zvědaví, v čem a jak moc legislativní změny ovlivní vaše podnikání? S námi budete připraveni!

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.