enovation kariéra

pojďte spolupracovat s odborníky z enovation

Pracuj s námi v enovation!

Před více než deseti lety založil Jiří Pavlíček společnost, která přišla s významnou službou pro české podniky. Zjistil, že v Evropě jsou peníze, které si naše firmy určitě zaslouží. S dalšími lidmi se naučili krkolomnou agendu a papírování, do noci sepisovali kilometrové žádosti, aby se postupně stali vyhledávanými odborníky nejen na dotační financování.

tým enovation

Sídlíme v Praze na dobré adrese, v ulici Na Příkopě. V historické památce Dětského domu určitě nenajdete chlad prosklených kanceláří na periferii. Jsme přímo na křižovatce metra na jedné z nejživějších ulic města. Nejsme ovšem jen v Praze - máme síť regionálních dotačních center. Stále rosteme a zvyšujeme množství projektů realizovaných také na Moravě. Právě proto rozšiřujeme náš tým nově i v Brně. Zkuste to s námi!

Měli jsme své roky, ale přesto jsme dostatečně silní, stabilní, s vysokým růstovým potenciálem a ambicí. Jsme dobrý a vůbec ne nudný tým. Často vyrážíme mimo město, nabrat dech a popřemýšlet, kde sehnat další peníze pro kvalitní firmy. Neváhej a přidej se k nám! Teď je ten nejlepší čas!

 

Někteří z nás svědčí:

Honza: Výkonové odměny, služební auto i k soukromým účelům.
Zuzka: Lidi, lidi a zase lidi. Jsou tu opravdu kvalitní lidi, kteří mají důvod pracovat společně.
Miloš: Velký důraz na sebevzdělávání! Jazykové kurzy, semináře, ale i oborová školení rychle působí na kompetenci.
Petr: Flexibilní pracovní doba. Někdy jsme tu do dlouho, ale pak zase můžeme někdy brzy domů. Důvěra převládá.

Právě teď hledáme do týmu!

V případě zájmu zašlete svůj životopis s průvodním dopisem na kariera@enovation.cz.

Odesláním vašeho životopisu a dalších souvisejících dokumentů na e-mailovou adresu firmy enovation s.r.o. v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých svých osobních údajů, které poskytujete prostřednictvím zaslaného e-mailu, přiložených dokumentů či formou osobního pohovoru. Tyto údaje poskytujete společnosti enovation s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování pracovního poměru či externí spolupráce a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich poskytnutí. Odesláním vašeho životopisu a dalších souvisejících dokumentů na e-mailovou adresu firmy enovation s.r.o. zároveň udělujete společnosti enovation s.r.o. výslovný souhlas k ověření veškerých informací a údajů uvedených v životopise a dalších souvisejících dokumentech.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.