Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Account Manager - Brno

Do našeho obchodního týmu hledáme kolegu, který zajistí kompletní obchodní jednání se zástupci významných českých i nadnárodních společností z převážně výrobního odvětví.

Co Vás u nás čeká?

  • zpracování příchozích poptávek a následná akvizice klientů,
  • práce se stávajícími klienty společnosti,
  • aktivní účast na obchodních jednáních,
  • příprava a zpracování nabídek jednotlivých služeb,
  • zajištění smluvní agendy ve spolupráci s právníky,
  • spolupráce s marketingovým oddělením společnosti na obchodních kampaních,
  • spoluvytváření obchodní strategie společnosti,
  • podílení se na vytváření cenové politiky nových produktů a služeb.

Co od Vás požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání,
  • prokazatelná praxe v oblasti obchodu (působení v B2B prostředí a zpracovatelském průmyslu výhodou),
  • vynikající vyjadřovací a komunikační schopnosti
  • orientace v problematice strukturálních fondů EU (zejména OPPIK) a veřejných zakázek výhodou,
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič),
  • základní orientaci ve smluvní agendě,
  • schopnost samostatné práce, pečlivost, slušné vystupování, zodpovědnost a loajalitu.

Nabízíme:

  • zázemí přední poradenské firmy, mezi jejíž klienty patří nejvýznamnější ekonomické i veřejné subjekty v České republice,
  • zajímavou pracovní náplň s vysokou mírou samostatnosti,
  • pracovní prostředí, kde „slovo profesní růst“ není jen heslo na papíře,
  • kanceláře na půl cesty mezi Lužánkami a centrem Brna,
  • prostor pro nové nápady a vlastní iniciativu,
  • volitelný začátek a konec pracovní doby (fixní pracovní doba od 9:00-14:00 hod.),
  • výkonové bonusy,
  • širokou řadu firemních benefitů (např. jazykové vzdělávání, neomezená dovolená, Sick Days, home office a další),
  • práci na plný pracovní úvazek,
  • mobilní telefon, notebook a sdílený služební automobil i pro soukromé účely,
  • přátelský, neformální, dynamický a mladý tým spolupracovníků,
  • nástup možný ihned.

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis včetně krátkých odpovědí na níže uvedené otázky panu Janu Pulchartovi na e-mailovou adresu kariera@enovation.cz:

  1. Popište, jakého svého největšího obchodního úspěchu si nejvíce ceníte.
  2. Napište nám, jakou obchodní chybu jste udělali a jak jste se z ní poučili.

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.