Junior Project Manager

Získej cenné zkušenosti a odstartuj svou kariéru. Budeš součástí týmu zkušených manažerů, kteří podpoří tvůj osobní rozvoj!

Do našeho týmu hledáme ambiciózní mladé lidi, kteří to chtějí někam dotáhnout. Zajímají se o nové možnosti a nebojí se samostatnosti. Je pro nás výzvou pomoci ti dosáhnout vysoké úrovně nabytých znalostí a zkušeností. Chceme rozvíjet tvůj potenciál a pokud vše půjde dobře, a budeš chtít, zařadíme tě mezi naše samostatné odborné konzultanty. Tvá kariéra začíná u nás.

S čím potřebujeme pomoci?

  • administrativní podpora zkušených konzultantů a projektových manažerů v rámci jejich činnosti na projektech podpořených ze strukturálních fondů EU
  • účast na konzultacích projektů vhodných pro financování z fondů EU

Co očekáváme?

  • student VŠ (ideálně posledního ročníku), popř. čerstvý absolvent VŠ
  • analytické myšlení, schopnost strategického plánování a projektování
  • příjemné vystupování, týmová spolupráce
  • schopnost zvládnout stresové situace s klidnou hlavou
  • angličtina na úrovni umožňující pracovní využití
  • pečlivost, přesnost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • ochota učit se novým věcem, aktivní přístup k práci
  • ambice stát se konzultantem v přední české poradenské společnosti zaměřené na financování projektů z prostředků evropských fondů
  • ochota pracovat ve vysokém tempu a pod časovým tlakem
  • aktivní, kreativní a flexibilní přístup k práci
  • bezúhonnost, aktivní řidičský průkaz sk. B

Co by bylo naprosto ideální?

  • zkušenosti v oblasti dotačních programů
  • základy projektového řízení
  • zkušenosti se zpracováním cost-benefit analýz, analýz rizik a průzkumů trhu
  • základy účetnictví
  • základní znalost ekonomického řízení podniku
  • studium ekonomického nebo technického oboru

Co ti za tvou pomoc nabízíme?

  • systematické profesní vzdělávání, získávání zkušeností a know-how, které umožní kompletní zpracování projektů spolufinancovaných ze trukturálních fondů EU, národních i komunitárních dotačních programů
  • práce na zajímavých projektech v rozmanitých oblastech jako jsou energetika, IT, výzkum, vývoj, inovace apod.
  • práce s atraktivními klienty jako např. Škoda Auto, VALEO, AT & T Global Network Services Czech Republic, sanofi-aventis, T-Mobile Czech Republic apod.
  • svobodnou firemní kulturu a neomezenou dovolenou. Po vyčerpání 4 týdnů dovolené/rok, je možné se souhlasem nadřízeného čerpat dovolenou nad tento rámec
  • zázemí dynamické a úspěšné firmy, mezi jejíž klienty patří nejvýznamnější ekonomické i veřejné subjekty v České republice
  • zajímavou pracovní náplň s vysokou mírou samostatnosti
  • možnost seberealizace, odborný a profesní růst, prostor pro nové nápady a vlastní iniciativu
  • přátelskou pracovní atmosféru
  • pracoviště v centru Prahy
  • volitelný začátek a konec pracovní doby (fixní pracovní doba od 9:00-14:00 hod.)
  • výkonové bonusy
  • širokou řadu firemních benefitů (např. jazykové vzdělávání, Sick Days, možnost práce z domu, studijní volno a další)
  • sdílený služební automobil i pro soukromé účely
  • práci na plný pracovní úvazek
  • nástup možný ihned

Chceš být součástí týmu fajn lidí? Zaujala tě naše nabídka? Zašli Honzovi svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu kariera@enovation.cz a my se ti ozveme.

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.