Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Kontrolor a konzultant veřejných zakázek

Jsi precizní? Chceš rozmotávat spletitosti veřejných zakázek a hledáš super tým se zkušenými odborníky? U nás se ti podaří najít vše a ještě mnohem více. My zase hledáme kolegu, který se zajímá o dění okolo veřejných zakázek. Kolegu, který chce s veřejnými zakázkami pomáhat organizacím veřejné správy i významným českým firmám.

Popis práce:

  • administrace zadávacích řízení spojená s přípravou a zpracováním zadávacích podmínek a veškeré související dokumentace
  • kontrola veřejných zakázek
  • komunikace s klienty, poradenství v oblasti veřejných zakázek
  • komunikace s poskytovateli dotace pomocí systému MS2014+
  • další administrativní činnosti související s problematikou veřejných zakázek
  • zastupování vedoucího oddělení veřejných zakázek, samostatné řízení projektů

Požadavky:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • výborná znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
  • orientace v rozhodovací praxi ÚOHS, soudů a dotačních orgánů a dalších dotčených institucí v oblasti veřejných zakázek
  • alespoň tři roky praxe s administrací veřejných zakázek v pozici zadavatele nebo zástupce zadavatele
  • schopnost samostatné práce, pečlivost, komunikativnost, slušné vystupování, zodpovědnost, loajalita, vysoké pracovní nasazení
  • zkušenosti s řízením týmu nebo s projektovým řízením
  • vítáme zájem o publikační činnost nebo vystupování na odborných seminářích

Výhodou:

  • vysokoškolské vzdělání
  • zkušenosti se zakázkovým právem
  • orientace v pravidlech pro výběrová řízení v rámci projektů financovaných ze Strukturálních fondů EU (například OPPIK, OPŽP, IROP, OPVVV)
  • zkušenosti s psaním odborných článků

Nabízíme:

  • zázemí dynamické a úspěšné firmy, mezi jejíž klienty patří nejvýznamnější ekonomické i veřejné subjekty v České republice
  • zajímavou pracovní náplň s vysokou mírou samostatnosti
  • možnost seberealizace, odborný a profesní růst
  • přátelskou pracovní atmosféru a prostor pro nové nápady a vlastní iniciativu
  • výkonové bonusy a širokou řadu firemních benefitů (např. jazykové vzdělávání, neomezená dovolená, Sick Days, studijní volno a další)
  • sdílený služební automobil i pro soukromé účely
  • práci na plný pracovní úvazek
  • nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis včetně průvodního dopisu.

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.