Project Manager - specialista VaV - Brno

Spolupracujte s odborníky z enovation! Do našeho brněnského týmu projektových manažerů hledáme posilu, která má ráda výzvy.

Popis práce:

  • Vaším úkolem bude podílet se na konzultacích a následně na kompletním zpracování dotačních projektů spolufinancovaných ze strukturálních fondů EU, národních i mezinárodních dotačních programů zejména v oblasti průmyslového výzkumu a experimentálního vývoje a projektů nezbytných pro využití odčitatelné položky na výzkum a vývoj.
  • místo výkonu práce: Brno

Požadujeme:

  • minimálně 3 roky praxe v oblasti financování projektů výzkumu a vývoje z veřejných prostředků
  • doložené konkrétní zkušenosti z úspěšné přípravy žádostí o poskytnutí dotace, alespoň 10 schválených projektů (případně s administrací či hodnocením dotačních projektů na straně implementační struktury) v programech OPPI (Inovace, Potenciál), OPPIK (Inovace, Potenciál, Aplikace), TAČR (ALFA, EPSILON), MPO (Tandem, Impuls, TIP, TRIO) nebo mezinárodních programů (H2020, Eurostars atp.), nebo projektů nezbytných pro využití odčitatelné položky na výzkum a vývoj (dle pokynu D 288)
  • vysokoškolské vzdělání (alespoň Bc.) ideálně ekonomického či technického směru
  • profesionální znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • ochotu pracovat ve vysokém tempu a vzdělávat se
  • aktivní a flexibilní přístup k práci
  • silný proklientský přístup
  • schopnost projektového řízení a samostatného zpracování projektových záměrů
  • komunikativnost, slušné vystupování, zodpovědnost, loajalita
  • aktivní řidičský průkaz sk. B
  • velmi dobrá znalost práce na PC

Výhodou:

  • zkušenosti s přípravou či kontrolou výběrových řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách či dle pravidel jednotlivých operačních programů
  • zkušenosti s vedením obchodních jednání
  • certifikace projektového řízení PRINCE2, IPMA apod.

Nabízíme:

  • zázemí dynamické a úspěšné firmy, mezi jejíž klienty patří nejvýznamnější ekonomické i veřejné subjekty v České republice
  • zajímavou pracovní náplň s vysokou mírou samostatnosti
  • možnost seberealizace, odborný a profesní růst
  • přátelskou pracovní atmosféru
  • prostor pro nové nápady a vlastní iniciativu
  • pracoviště v centru Brna
  • volitelný začátek a konec pracovní doby (fixní pracovní doba od 9:00-14:00 hod.)
  • výkonové bonusy
  • širokou řadu firemních benefitů (např. jazykové vzdělávání, neomezená dovolená, Sick Days, možnost příležitostné práce z domu, studijní volno a další)
  • sdílený služební automobil i pro soukromé účely
  • práci na plný pracovní úvazek
  • nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis včetně průvodního dopisu panu Janu Pulchartovi na e-mailovou adresu kariera@enovation.cz.

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.