Jak to bude s dotacemi po roce 2020? My to víme a vy můžete také.

To chci

Projektový manažer – dotační specialista

Rádi byste se podíleli na inovačních projektech předních českých firem? Přidejte se k nám a staňte se členem týmu jedničky na trhu v oblasti dotací.

Co vás čeká:

Vaším úkolem bude konzultovat a následně zpracovávat dotační projekty spolufinancované ze strukturálních fondů EU (zejména v OP PIK) a národních dotačních programů.

Máte:

  • Minimálně 2 roky praxi v oblasti financování projektů z různých dotačních programů a projektové záměry umíte samostatně zpracovávat,
  • doložitelné konkrétní zkušenosti s přípravou žádostí o poskytnutí dotace přinejmenším 10 schválených projektů (případně s administrací či hodnocením dotačních projektů na straně implementační struktury) v programech OP PIK (Inovace, Aplikace, Potenciál), TA ČR (ALFA, EPSILON), MPO (Tandem, Impuls, TIP, TRIO) nebo mezinárodních programů (H2020, Eurostars atp.) či projektů nezbytných pro využití odčitatelné položky na výzkum a vývoj (dle pokynu D 288),
  • alespoň bakalářský titul a odchodem z vysoké školy pro vás vzdělávání neskončilo,
  • k práci aktivní a flexibilní postoj,
  • chuť pracovat občas ve vysokém tempu, jindy jít ve 2 domů nebo si prodloužit dovolenou,
  • dobré komunikační a prezentační schopnosti, tykáte si i s PC,
  • silný proklientský přístup, slušné vystupování, jste zodpovědní a loajální.

Před ostatními uchazeči jste ve výhodě, pokud:

  • máte zkušenosti s přípravou či kontrolou výběrových řízení dle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách či dle pravidel jednotlivých operačních programů,
  • jste zběhlí ve vedení obchodních jednání,
  • aktivně řídíte osobní automobil,
  • vlastníte certifikaci projektového řízení PRINCE2, IPMA apod.

Chcete:

  • pracovat na plný úvazek pro špičku v oboru, mezi jejíž klienty patří nejvýznamnější české podniky,
  • šéfa, který trvá na vaší seberealizaci, odborném a pracovním růstu i samostatnosti a celé dny vám nebude s bičem stát za zády,
  • se podílet na zajímavých projektech, v malé firmě, kde panuje přátelská atmosféra a dobré nápady nezapadnou,
  • zbrusu nové moderní pracoviště na lince metra B blízko centra,
  • volnost, fixní pracovní dobu od 9 do 14 a sami si určovat, kdy budete vstávat nebo chodit domů,
  • výkonové odměny 4x ročně,
  • se stejně jako vaši budoucí kolegové těšit například z neomezené dovolené, jazykového vzdělávání, možnosti příležitostné práce z kavárny nebo vašeho gauče, studijního volna,
  • jezdit sdíleným služebním automobilem i jindy než pracovně.

Svůj strukturovaný životopis a průvodní dopis pošlete Janu Pulchartovi na adresu kariera@enovation.cz. Více si možná povíme osobně. Zn.: Nástup možný hned teď.

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.