Národní plán obnovy: na co získáte dotace?

Spustit online průvodce

Optimalizace energetických výdajů - energo

Šetřete si energii na podnikání. My vám ušetříme peníze za energie.

Máte pocit, že vám neustále rostou výdaje za energie? Účty za elektřinu a plyn tvoří značnou část provozních výdajů českých podniků. Se správně nastavenou koncepcí energetického managementu lze snadno a rychle uspořit až 67 % nákladů.  Přicházíme s unikátní službou, která pojme vaše energetické hospodaření jako celek.

Proč si vybrat službu energo?

 • Plýtvání energie není vidět na první pohled
  Ztráty energií často nejsou dobře vidět a vy si tak nemusíte uvědomit potenciál dalších energetických úspor. Praxe ukazuje, že většina českých podniků každoročně vyhazuje z okna až desítky procent zbytečných provozních nákladů. Zamezíme vašim ztrátám a vygenerujeme nové prostředky, které budete moci využít na rozvoj svého podnikání.

 • Ztráty energie jsou vysoce nákladné
  Výdaje za energii mohou ve firmě dosáhnout až 33 % všech provozních nákladů. Mnoho podnikatelů je bere jako nutné zlo, avšak dají se snadno omezit. Kromě úspory peněz vám navíc ušetříme i čas – starosti s podnikovou energetikou převezmou naši experti.

 • Zbavíme vás provozní slepoty
  Pro dosažení úspor v řádech stovek tisíc korun ročně často stačí jen malé změny v motivaci lidí a procesním řízení podniku. Naučíme vás postupy, které se nám opětovně osvědčily. Připravíme vám systém energetického managementu na míru.

 • Získáte profesionální službu a ušetříte čas
  Jsme zcela nezávislí na dodavatelích a využíváme přesné metriky. Pracujeme pouze ve vašem zájmu. Poskytneme vám dlouhodobý servis a partnerství. Službu a její výstupy vhodně zkombinujeme s dalšími možnostmi dotační podpory.

  Zavedením principů energetického managementu dosáhnete konkrétní finanční úspory již v prvních týdnech.

Jsme hrdým členem Asociace energetických manažerů.

Zhodnocení potenciálu úspor

Rádi a naprosto bezplatně posoudíme současné nastavení vaší spotřeby energie. Identifikujeme místa možného úniku energie i financí a v návaznosti na to vám nabídneme možnosti, kde ušetřit. A to vše bez rizika a finančních závazků.

Více informací

Analýza hospodaření s energiemi

Při komplexní analýze současného stavu vám již podrobně zhodnotíme stávající vnitropodnikové procesy, technologie, které v podniku používáte i stav vašeho areálu. Identifikujeme místa plýtvání a vše odprezentujeme na již konkrétních číslech.

Více informací

Outsourcing energetického hospodářství

Chceme perfektně optimalizovat vaše úspory. Ze zkušenosti víme, že se úspory energie ukazují především v dlouhodobém světle. Proto vám pomůžeme nejen s implementací nových úsporných opatření, ale i s dlouhodobým vyhodnocováním jejich efektivity.

Více informací

Optimalizace energetických výdajů - energo

Šetřete si energii na podnikání. My vám ušetříme peníze za energie.

Více informací

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.