Trápí vás energetická a inflační krize? Máme pro vás řešení.

Zjistit více

Otevřete si bránu na Balkán

Snižte svoji závislost na západních trzích a podnikejte na největším západobalkánském trhu s rychle rostoucí ekonomikou. Neznalost specifického balkánského prostředí, ani finanční a zdrojová náročnost vstupu na nový trh vás již limitovat nemusí. Exportujte a investuje v Srbsku maximálně jednoduše – s námi.

Domluvte si konzultaci zdarma

Představa exportu do regionu západního Balkánu vás láká. Od vstupu na srbský trh, který má s Ruskem dohodu o volném obchodu, vás však odrazovalo hned několik skutečností zastiňujících možné výhody:

  • neznámé teritorium,
  • odlišné obchodní zvyklosti,
  • absence kontaktů,
  • náročnost na lidské zdroje potřebné pro zahájení obchodních akvizic klientů.

Srbsko je průmyslovou zemí s obrovským potenciálem pro váš další rozvoj 

Pyšní se světovým prvenstvím v zahraničních investicích na velikost ekonomiky. Do všech jejích odvětví (například výroby, strojírenství, zemědělství, potravinářství, ICT, obnovitelných zdrojů energie) i veřejné infrastruktury proudí mohutné investice.

Srbská rostoucí ekonomika a koupěschopnost po vašich kvalitních výrobcích „ze Západu“ vyloženě dychtí. Přeneste rizika a odpovědnost na nás, ať už máte konkrétní požadavky nebo zatím jen nejasnou představu.

Podívejte se, jaké výhody Srbsko investorům a exportérům nabízi:

Proč do Srbska

Exportujte s naším obchodním zastoupením. Bez starostí a rizik získejte:

  • nový trh a odbyt,
  • konkrétní klienty,
  • kooperanty a subdodavatele.

Nyní jste získali obchodního partnera, který obtíže vyřeší za vás

Spolehněte se na obchodního partnera působícího přímo v Bělehradu, s rozsáhlou sítí kontaktů z businessu i státních úřadů, zběhlého v balkánské podnikatelské struktuře, který umí perfektně zanalyzovat trh i přejít rovnou k věci. Získejte zkušeného průvodce, který vám pomůže trvale businessově excelovat v srbském prostředí a nenechá vás na holičkách.

Vhodné klienty seznámené s vaší společností a předjednané obchody máte na dosah ruky. Stejně tak i odborně vytipované, ohodnocené a prověřené obchodní partnery pro vybudování vašich distribučních kanálů.

Proč mrhat vašimi finančními prostředky, plýtvat energií a střílet od boku ve specifickém balkánském prostředí, když nemusíte platit o moc víc než za provizi z úspěšně uzavřených obchodů.

Chci získat nové klienty

 

Chcete aktivně investovat?

Rádi byste, abychom za vás v Srbsku zajistili a zprostředkovali investice či akvizice, založili podnik, rozjeli nebo rozvinuli podnikání, čerpali státní dotace? 

 Seznamte se se situací

Dlouhodobě se v místním prostředí, budování kontaktů a komunikaci s veřejnou správou orientujte. Získáte rešerši sektoru svého podnikání, seznámení s legislativou, trhem a situací na místě. K dispozici budete mít také vhodnou lokalitu svého projektu, zpracovanou analýzu lokálního trhu práce i strukturu subdodavatelských vztahů.

 Objevte investiční příležitost přesně pro vás

Investujte v segmentu, který vás zajímá. Zprostředkování nákupu investice do firmy na základě analýzy prostředí a business case analýzy máte zařízenou.

 Založte srbskou firmu

Formality a jednání s úřady, přehled zákonných povinností a regulací, vytipování nemovitosti či nájemních prostor, ani související administrativní úkony řešit nemusíte.

 Spolehněte se na vaše zaměstnance

Nábor, kompletní HR služby a subdodavatele vašich aktivit jsme zajistili.

 Udělejte svoji investici ještě ziskovější

Využijte naše rozsáhlé zkušenosti s dotačním poradenstvím i v Srbsku. Podpořte své podnikání dotacemi, investičními pobídkami a daňovými odpočty.

 

Čerpejte všechny výhody expanze do Srbska

Stačí už jen, abyste si domluvili bezplatnou konzultaci s Account Managerem Adamem Flekem.

Zavolejte přímo jemu na 601 552 434 nebo pište na adresu adam.flek@enovation.cz.

Domluvte si konzultaci zdarma

Napište nám nebo volejte zdarma +420 601 552 434

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.