Volejte zdarma
800 190 163

Kontaktní formulář:
Dotace pro velké firmy


Evropské dotace pomáhají i s rozvojem velkých podniků. Největší kus Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK) je sice připraven pro malé a střední podniky, dotace však mohou získat i velké společnosti s 250 a více zaměstnanci.

ikona_m_info
  • Malé podniky – do 49 zaměstnanců
  • Střední podniky – do 249 zaměstnanců
  • Velké podniky – 250 a více zaměstnanců

       Vždy je třeba započítat i propojené podniky.

Výzkum, vývoj a inovace, energetika a ICT

Velké podniky mohou aktuálně žádat o dotaci z programu Inovace, Úspory energie, Vysokorychlostní internet a v září pak z programu ICT a sdílené služby

 

Dvacet procent alokace

ikona_penize Zatímco v první vlně výzev bylo velkým podnikům vyčleněno 40 procent dostupné alokace, v letošních výzvách by se měl podíl snížit na 20 procent. O osudu žádosti o dotaci tedy bude ještě víc rozhodovat kvalita žádosti i datum jejího podání.
Není radno přípravy odkládat. Sledujeme přípravu dotačních programů každý den. Ozvěte se nám. Rádi vám poradíme.

Jak postupovat?

Na každý z uvedených programů máme zkušeného specialistu. Dokážeme tedy odborně zhodnotit soulad vašeho investičního záměru s podmínkami dotačního programu. Umíme sepsat žádost natolik kvalitně, že maximalizujeme vaši šanci na získání dotace.

Kromě kvalitního zpracování všech náležitostí žádosti vyřešíme i veškerou administrativu a postaráme se o váš projekt i po jeho schválení. Umíme realizovat výběrová řízení, požádat poskytovatele dotace o platbu, budeme vám oporou i při kontrolách dotačních projektů.

Stačí zavolat na 800 190 163 nebo napsat na enovation@enovation.cz