Volejte zdarma
800 190 163

Kontaktní formulář:
O nás


Přinášíme do firem peníze z veřejných zdrojů a šetříme jim výdaje řízením nákladů. Za 10 let na trhu jsme realizovali více než 600 projektů a pomohli tak klientům především z řad výrobních, technologických a ICT podniků získat 21 miliard Kč. Každý projekt je pro nás jedinečný, ke každému přistupujeme individuálně a pečujeme o něj po celou dobu realizace.

Již od roku 2007 si zakládáme na férové komunikaci a dlouhodobé spolupráci. Proto přebíráme odpovědnost za úspěch projektů na sebe a odměna závisí na dosažených výsledcích, aby nás motivoval především váš úspěch. Z týmu 40 specialistů se vám tak vždy věnují konzultanti se zaměřením na danou oblast a sektor podnikání. Díky odbornému a zkušenému týmu jsou naše služby považovány za špičku v ČR.

Proč inovovat s enovation:

Opravdu využíváte všechny možnosti veřejné podpory? Posoudíme vaše projekty, propojíme různé zdroje jejich financování z ČR i EU a najdeme možné úspory na daních nebo výdajích za energie:

 

Postarají se o vás ti nejlepší v oboru

Každý projekt potřebuje jiné odborníky. Proto k vám přijedou vybraní specialisté na danou oblast dotací, investic nebo úspor a také se zkušenostmi ve vašem oboru podnikání. Máme interní tým 40 specialistů, kteří jsou špičkou ČR ve svém oboru. 

Zajistíme kompletní servis

Pracujeme tak, aby byla časová i personální zátěž z vaší strany naprosto minimální. Sepíšeme za vás projekt, zkompletujeme veškerou potřebnou dokumentaci i metodiky, zajistíme komunikaci s úřady a přebereme na sebe plnou odpovědnost.

Jednáme přímo

Fungujeme otevřeně, jednáme férově a vždy s vámi komunikujeme na rovinu. Pokud u vašeho projektu usoudíme, že má nízkou šanci na úspěch, nebudeme se do něj pouštět. Obvykle to dokážeme vyhodnotit už na začátku a ušetříme tak čas oběma stranám.

Platíte za výsledky

Nejde nám o rychlý zisk na úkor kvality odvedené práce a bez závazků vůči našim klientům. Smysl vidíme v dlouhodobé spolupráci se zákazníkem a jeho spokojenosti s prací, kterou pro něj odvádíme. Klademe proto důraz na splatnost většiny odměn až po úspěšném získání dotace, investiční pobídky, uplatnění daňové úlevy apod. Bonus z úspěchu vám dává jistotu, že uděláme maximum.

Bereme odpovědnost na sebe

Neseme odpovědnost za úspěch projektu, ale také za případné chyby. Naší spolehlivostí jsme např. jako jedni z mála dosáhli na pojištění odpovědnosti s plněním až do výše 100 mil. Kč. Záruku jsme však nikdy nemuseli využít.

Máme desítky spokojených klientů

Pro spolupráci s námi se rozhodly už desítky významných českých i zahraničních společností z technologického, průmyslového a ICT sektoru, kterým jsme pomohli realizovat více než 600 projektů za 21 miliard Kč.

 

Členství a certifikace

apef_logo_2  AMSP  avz_logo
 Ministerstvo průmyslu a obchodu
Hospodářská komora
 NBU
PRINCE2 IPMA  AmCham
 innotrain  Komora daňových poradců

Naši partneři

CSOB Moneta UniCredit Bank
 OberBank - logo Accenture Autodesk
Oracle SAP  O2
Intel Anect eLegal_logo
 
logo_realplusenergy
   

Naše projekty

oppik govdaily enforum
logo_jakfungujidotace  Logo prehleddotaci.cz   

 


Dlouhodobě spolupracujeme také s významnými servery, na kterých kromě našich článků (nejen) o dotacích naleznete mnoho dalších tipů, rad a zajímavých článků o podnikání, vědě, výzkumu a jiných zajímavých tématech. Vybraný přehled najdete zde.

 

Uložit