Volejte zdarma
800 190 163

Kontaktní formulář:
O nás


enovation s.r.o. je renomovanou poradenskou společností, která je orientována na zákazníka a jeho potřeby v oblasti veřejné podpory. Jsme vyhledávanou společností se zaměřením na podnikatelský, průmyslový, technologický, ICT a veřejný sektor, u které klienti nalézají správná řešení, finanční zdroje a úspěch.

Již od svého vzniku v roce 2007 se zaměřuje zejména na oblast strukturálních fondů EU. V současné době enovation s.r.o. připravuje a administruje přes 600 projektů v celkové hodnotě přesahující 20 mld. Kč. U všech námi zpracovaných projektů je zajištěna dlouhodobá udržitelnost a vysoká úspěšnost 98 % při schvalování.

S čím vám můžeme pomoci

Proč zvolit enovation

Využijete všechny možnosti veřejné podpory - velkou předností našeho projektového týmu je schopnost optimalizovat veřejnou podporu pro Váš projekt propojením různých forem podpory dostupné v ČR a v EU.

  • Kvalitní tým

enovation s.r.o. disponuje kvalitním týmem, jehož základem jsou odborníci, kteří se v minulosti podíleli na přípravě dotačních programů ve Státním fondu životního prostředí, v agentuře CzechInvest a v dalších orgánech veřejné správy. Díky svým zkušenostem dokáží naši projektoví manažeři objektivně posoudit podnikatelské plány klientů a soulad těchto plánů s dotačními programy, výzvami či jinými formami veřejné podpory.

  • Férová cenová politika a bonus z úspěchu

Nepatříme k poradenským společnostem, které chtějí dosáhnout rychlého zisku na úkor kvality odvedené práce a bez závazků vůči klientům. Naše obchodní politika klade důraz na splatnost většiny odměny až po úspěšném schválení projektu (tzv. bonus z úspěchu). Díky tomu má náš klient jistotu, že se o jeho projekt důkladně postaráme, protože jsme sami motivováni jeho úspěchem.

  • Komplexní služby

Realizujeme komplexní správu dotačních projektů. Zajišťujeme širokou škálu provázaných činností prostřednictvím specializovaných týmů na dílčí části projektového cyklu.

  • Odpovědnost

Společnost enovation nese veškerou odpovědnost za případné chyby způsobené při administraci projektu. Jako jedni z mála jsme pojištěni přímo pro účely dotačních projektů s plněním až do výše 100 mil. Kč. Pracujeme však naprosto spolehlivě a záruku jsme ještě nikdy nemuseli využít.

 

Členství a certifikace

apef_logo_2  AMSP  avz_logo
 Ministerstvo průmyslu a obchodu
Hospodářská komora
 NBU
PRINCE2 IPMA  AmCham
 innotrain  

Naši partneři

CSOB Moneta UniCredit Bank
 OberBank - logo Accenture Autodesk
Oracle SAP  O2
Intel Anect eLegal_logo
 
logo_realplusenergy
   

Naše projekty

oppik govdaily enforum
logo_jakfungujidotace  Logo prehleddotaci.cz   

 


Dlouhodobě spolupracujeme také s významnými servery, na kterých kromě našich článků (nejen) o dotacích naleznete mnoho dalších tipů, rad a zajímavých článků o podnikání, vědě, výzkumu a jiných zajímavých tématech. Vybraný přehled najdete zde.

 

Uložit