Volejte zdarma
800 190 163

Kontaktní formulář:




Kontakt



Sídlo společnosti enovation s.r.o.

Na_prikope

Adresa:

Na Příkopě 583/15 (mapa)
110 00 Praha 1
Česká republika

ID datové schránky:
6ij4aut

Telefon:

(+420) 222 523 549
Po - Pá 9 - 17 hod.

E-mail: enovation@enovation.cz

Dotační linka: 800 190 163

 

Jak se dostanete do sídla společnosti

Autem doporučujeme parkovat na Václavském náměstí, odkud je to pěšky cca 100 metrů
MHD výstupní stanice "Můstek" (linka A+B) a poté půjdete pěšky cca 100 m
  Tram: 3, 9, 14, 24 - zastávka Václavské náměstí (500 m)
Busem ÚAN Praha Florenc (2.5 km)
Vlakem vlaková stanice Praha hlavní nádraží (1 km)

Podrobná mapa

 

Regionální dotační centra

 RDC_mapa_pobocky

Regionální dotační centrum Mladá Boleslav
tel.: 313037537, mladaboleslav@enovation.cz, Více informací >>

Regionální dotační centrum Ústí nad Labem
tel.: 413035005, ustinadlabem@enovation.cz, Více informací >>

Regionální dotační centrum Karlovy Vary
tel.: 353033023, karlovyvary@enovation.cz, Více informací >>

Regionální dotační centrum České Budějovice
tel.: 383134144, ceskebudejovice@enovation.cz, Více informací >>

Regionální dotační centrum Kolín
tel.: 313303200, kolin@enovation.cz, Více informací >>

Regionální dotační centrum Pardubice
tel.: 463035039, pardubice@enovation.cz, Více informací >>

Regionální dotační centrum Svitavy
tel.: 463034848, svitavy@enovation.cz, Více informací >>

Regionální dotační centrum Olomouc
tel.: 583 034 112, olomouc@enovation.cz, Více informací >>

Regionální dotační centrum Hradec Králové
tel.: 463 034 313, hradec@enovation.cz, Více informací >>

Regionální dotační centrum Brno
tel.: 513 034 300, brno@enovation.cz, Více informací >>

Regionální dotační centrum Jihlava
tel.: 563 035 034, jihlava@enovation.cz, Více informací >>

Regionální dotační centrum Plzeň
tel.: 373 034 134, plzen@enovation.cz, Více informací >>

Regionální dotační centrum Liberec
tel.: 483 034 083, liberec@enovation.cz, Více informací >>

Regionální dotační centrum Ostrava
tel.: 553 034 264, ostrava@enovation.cz, Více informací >>

Regionální dotační centrum Písek
tel.: 383 134 551, pisek@enovation.cz, Více informací >>

Regionální dotační centrum Chomutov
tel.: 413 034 126, chomutov@enovation.cz, Více informací >>

Regionální dotační centrum Zlín
tel.: 573 034 399, zlin@enovation.cz, Více informací >>