Volejte zdarma
800 190 163

Kontaktní formulář:
Regionální dotační centrum Zlín


Regionální dotační centrum enovation přináší do Zlínského kraje know how o efektivním čerpání EU dotací pro podnikatele. Poradíme vám, jak zažádat o EU dotaci v nejvhodnějším programu i jak projekt po získání dotace bezchybně řídit. S našimi specialisty získáte dotaci na rozvoj vašeho podnikání.

Více o Regionálním dotačním centru enovation ve Zlíně > 

Dotační možnosti pro podniky 2014+ (seminář)

První výzvy v novém dotačním období 2014 - 2020 jsou již za dveřmi. Vzhledem k vysokému zájmu ze strany žadatelů se podnikům vyplatí na první výzvy dopředu připravit. 

 

Co jste se dozvěděli

Oblasti podpory Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK)

Odborník Jiří Kvíz vám představí, jaká je konkrétní podoba jednotlivých starých známých dotačních programů Potenciál, Inovace, Nemovitosti, Ekoenergie, ICT a strategické služby, Marketing a také zazní novinky jako např. program na podporu výzkumu a vývoje TIP2.

Více o OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost >>

Dotační programy TA ČR

Žadatelem o tuto podporu se mohou stát, jak podniky, tak i výzkumné organizace, které plánují investovat do nové technologie. O jaké programy jde, a jaké jsou jejich podmínky nám řekne Daniel Žáček.

Více o programech TA ČR >>


Operační program Životní prostředí

Nový Operační program bude hojně zaměřen na podporu pro podniky, které se chtějí podílet na zvyšování kvality životního prostředí či snižování ekologické zátěže spojené s vlastní produkcí. Na semináři si své najdou nejenom podniky působící v průmyslu chemickém, potravinářském, odpadovém, ale i řadě dalších odvětví... Vše prozradí specialistka Petra Crlíková.

Tento operační program navazuje na svého stejnojmeného předchůdce z let 2007 - 2013, v rámci jednotlivých programů však dochází k dílčím změnám.

Více o OP Životní prostředí >>

 

Kdo vám poradil

Jiří Kvíz

Mgr. Jiří Kvíz
enovation s.r.o., Team Leader Advisory


Má dlouholeté zkušenosti se zpracováváním investičních projektů financovaných z dotačních programů OPPI. Specializuje se na financování výzkumu a vývojeOd roku 2010 je zaměstnán v poradenské firmě enovation, kde působí na pozici Team Leadera divize Corporate a zajišťuje kompletní přípravu a administraci dotačních projektů pro podnikatelské subjekty.

dan


Bc. Daniel Žáček
enovation s.r.o., Project Manager


Zabývá se zejména dotačními programy pro podnikatele, výzkum a vývoj a subjekty veřejné správy. Má zkušenosti s přípravou a realizací desítek projektů spolufinancovaných ze strukturálních fondů. Je odborným hodnotitelem pro projekty výzkumu a vývoje v rámci programů ALFA, OMEGA, GAMA A EPSILON Technologické agentury ČR. 

 

Petra Crlíková

Ing. Petra Crlíková
enovation s.r.o., Project Manager


Dlouhodobě se zabývá administrací projektů v rámci Operačního programu Životní prostředí. Čtyři roky pracovala na Státním fondu životního prostředí, kde získala cenné vědomosti a informace týkající se kompletní administrace projektů ve všech jeho vývojových stupních.
Ve firmě enovation se plně věnuje této problematice a zákazníkům pomáhá hledat vhodnou dotaci pro jejich investiční záměry.

 

 


 

Regionální dotační centrum_logo

Seminář se konal při příležitosti oficiálního otevření 

Regionálního dotačního centra enovation ve Zlíně.

Více informací o Regionálním dotačním centru >>

 

 

Zjistěte, jaké jsou dotační příležitosti pro Zlínský kraj. Představte svůj projektový záměr našim specialistům.
Volejte zdarma na 800 190 163

Kontaktní formulář