Regionální dotační centrum Brno


Regionální dotační centrum_logo

Podnikatelé z Jihomoravského kraje mají s evropskými dotacemi dlouholeté zkušenosti. Celá jižní Morava navíc zůstala jedním z prioritních regionů dotační politiky EU i pro roky 2014 – 2020. 

Abychom byli žadatelům o dotace blíže, rozhodli jsme se otevřít nové Regionální dotační centrum enovation právě v metropoli jižní Moravy. Sídlíme v Brně, v podstatě za rohem od vašeho podniku a jsme vám k službám.

S čím vám pomůžeme

Zhodnotíme váš investiční záměr a dokážeme ho přetvořit v úspěšnou žádost o evropskou dotaci. Nejsou to prázdná slova, od roku 2007 realizovali podnikatelé s naší pomocí investice přesahující částku 13 mld. korun. Naše zkušenosti s přípravou žádostí, administrací výběrových řízení i správou celého projektu jsou vám plně k dispozici. Stačí nás kontaktovat. 

Zajistíme pro vásRegionální dotační centrum enovation v Brně

 • Konzultaci projektových záměrů
 • Zjištění vhodných dotačních titulů (dotační audit)
 • Formulaci podnikatelského záměru a studie proveditelnosti
 • Zpracování kompletní žádosti o dotaci
 • AfterCare – činnosti spojené s administrací schváleného projektu
 • ProfiTender – komplexní zajištění výběrových řízení
 • Komunikaci se státními orgány
 • Informační servis

Více o našich službách >>

Pomůžeme vám podpořit vaše investice z těchto zdrojů

 

Kdo se o vás postará?

 Petra Crlíková    

    

Ing. Petra Vrbská

Petra z jihu Moravy pochází a pravidelně se sem vrací. Od ledna 2016 v Brně pomáhá podnikatelům s hledáním a získáváním veřejné podpory investic. Největší porci pracovních zkušeností si Petra ukrojila během let strávených ve Státním fondu životního prostředí.

Díky znalostem kompletní administrace projektů ve všech jejích vývojových stupních zodpovídá ve společnosti enovation především za projekty v rámci Operačního programu Životní prostředí (OPŽP). Její silnou stránkou jsou rovněž programy rozvoje malých a středních podniků, potažmo podpory energetických investic z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK). U ostatních investičních plánů přesně ví, na koho odkázat.

Psaní a administrace dotačních projektů obnáší permanentní kontakt s klienty. Místo abychom seděli v kanceláři, často jezdíme za svými zákazníky, kde probíráme jednotlivé aspekty připravovaných projektů.

Abychom vás nenechali zbytečně čekat před prázdnou kanceláří, uděláte nejlépe, když nám před svou návštěvou dáte vědět.

Adresa:

Regionální dotační centrum enovation s.r.o.

Holandská 878/2

639 00   Brno

Telefon:

513 034 300

E-mail:

brno@enovation.cz


Kontaktujte Petru Vrbskou, naši dotační specialistku v Jihomoravském kraji.
Volejte 513 034 300

Kontaktní formulář:

Dotace (OPPI) v Jihomoravském kraji

Firmy z Jihomoravského kraje byly v letech 2007 – 2013 dotačním premiantem. Operační program Podnikání a inovace podpořil celkem 1987 projektů v úhrnné hodnotě 38,6 mld. korun.

Peníze přispěly k rozvoji firemního výzkumu a vývoje, energetickým úsporám, obnově nevyužívaných podnikatelských objektů i k investicím do ICT.

V Jihomoravském kraji jsme pomohli například těmto podnikům

 • Apprise Software, s.r.o.
 • ČKD Blansko Holding, a.s.
 • IReSoft, s.r.o.
 • Minerva Boskovice, a.s.
 • Rankenen, a.s.
 • Tvarbet Moravia, a.s.

Rádi byste také získali dotaci na rozvoj svého podnikání? Napište nám na brno@enovation.cz, nezávazně se s vámi sejdeme a probereme možnosti spolupráce.

Pokrýváme Brno, Znojmo, Hodonín, Břeclav, Vyškov, Blansko, Kyjov, Boskovice i další města a obce v kraji.