Regionální dotační centrum Hradec Králové


Regionální dotační centrum_logo

Královéhradecký a Pardubický kraj jsou sice už řadu let samostatné, potřeby podniků v obou regionech se však příliš neodlišují. Poradenská společnost enovation se proto rozhodla své nové Regionální dotační centrum pro východní Čechy otevřít ve městě na soutoku Labe s Orlicí. 


S čím vám pomůžeme

Provedeme vás celým dotačním procesem od úvodní konzultace až po přítomnost při kontrole finančního úřadu. Dokážeme realisticky posoudit, jestli má váš záměr šanci získat dotaci, a zvládneme připravit žádost takovým způsobem, že evropský příspěvek doopravdy obdržíte. Poradíme vám s veřejnými zakázkami i s celkovou administrací projektu. Od roku 2007 jsme přispěli k investicím za 13 mld. korun, usnadníme práci i vám.

Zajistíme pro vásRegionální dotační centrum enovation v Hradci Králové

 • Konzultaci projektových záměrů
 • Zjištění vhodných dotačních titulů (dotační audit)
 • Formulaci podnikatelského záměru a studie proveditelnosti
 • Zpracování kompletní žádosti o dotaci
 • AfterCare – činnosti spojené s administrací schváleného projektu
 • ProfiTender – komplexní zajištění výběrových řízení
 • Komunikaci se státními orgány
 • Informační servis

Více o našich službách >>

Pomůžeme vám podpořit vaše investice z těchto zdrojů

 Kdo se o vás postará?

Miloš Ciniburk     

    

Ing. Miloš Ciniburk

Miloš se dlouhodobě věnuje projektovému řízení a projektům spolufinancovaným z národních i strukturálních fondů. Zkušenosti má s realizací projektů v celé řadě programů – Operační program Podnikání a inovace (pro konkurenceschopnost), Integrovaný operační program, Program rozvoje venkova a regionální operační programy.

Firmám momentálně pomáhá především s projekty cílícími na získání podpory výzkumu a vývoje, potažmo s investicemi do ICT. Je držitelem certifikátu IPMA D a členem Společnosti pro projektové řízení. 

Dotační poradenství obnáší hodně cestování - od klienta do kanceláře, z kanceláře na úřad a z úřadu ke klientovi jezdíme každý druhý den. Rádi se sejdeme i s vámi, jen si musíme zapsat termín do kalendáře.

Napište či zavolejte raději předem, ať v Hradci nečekáte u zamčených dveří.

Adresa:

Regionální dotační centrum enovation s.r.o.

Komenského 264

503 03   Hradec Králové

Telefon:

463 034 313

E-mail:

hradec@enovation.cz


Kontaktujte Miloše Ciniburka, našeho dotačního specialistu ve východních Čechách.
Volejte 463 034 313

Kontaktní formulář:

Dotace (OPPI) v Královéhradeckém a Pardubickém kraji

Statistiky úspěšnosti žadatelů z Královéhradeckého a Pardubického kraje ukazují, že dotaci získalo celkem 1404 projektů v souhrnné hodnotě přesahující 27 mld. korun.

Dotace z EU pomohly s energetickými úsporami, revitalizací brownfieldů, investicemi do výzkumu a vývoje nebo rozvojem ICT firem.

Na východě Čech jsme poradili například těmto podnikům

 • Geovap, s.r.o.
 • Recutech, s.r.o.
 • Resal, s.r.o.
 • Saar Gummi Czech, s.r.o.
 • TB Epox, s.r.o.

Pomůžeme i vám. Stačí se nám ozvat na hradec@enovation.cz a domluvíme se na dalším postupu. Poslechneme si vás a poradíme co a jak.

Rádi se podíváme na projekty z celého regionu. Může to být Hradec Králové, Pardubice, Trutnov, Chrudim, Náchod, Jičín, Svitavy i Česká Třebová. Dveře jsou otevřeny všem podnikatelům z východních Čech.