Volejte zdarma
800 190 163

Kontaktní formulář:
Další služby


 

enovation nenabízí pouze poradenství s evropskými fondy. Začínali jsme sice jako společnost úzce specializovaná na psaní žádostí o dotace z EU, brzy jsme však své služby rozšířili o administraci dotačních projektů a zanedlouho následovalo i poradenství pro uchazeče a zadavatele veřejných zakázek.

S tendry či zadávacími řízeními má zkušenost každý úspěšný žadatel o dotaci. Správné osvojení pravidel výběrových řízení se ovšem hodí i z jiného důvodu. Veřejná správa totiž tímto způsobem každý den vypisuje zakázky v hodnotě přesahující miliardu korun. Aby se podnikatel mohl o tyto lukrativní zakázky ucházet, nesmí mu chybět dostatečný přehled. Vyvinuli jsme proto deník GovDaily, který kombinuje efektivní zpravodajství z veřejné správy s přehledem veřejných zakázek.

Oblastí veřejných zakázek, ale také marketingem, firemními investicemi do výzkumu či dalšími nápady podněcujícími růst byznysu se zabývá také naše vzdělávací platforma enforum. Díky seminářům a konferencím umožňujeme pravidelná setkávání odborníků s podnikateli.

Abychom mohli nabízet doopravdy komplexní asistenci při rozvoji podniků, rozšířili jsme své služby o webovou stránku www.OPPIK.cz – Informační portál o dotacích pro podnikatele. Zveřejňujeme zde aktuální informace o dotačních programech, výzvách a podmínkách k získání dotace.

 

oppik govdaily enforum