Nové dotace 2021–2027

ČR v roce 2021 začala čerpat rekordních 630 miliard Kč z evropských dotací. Získejte pro svou firmu maximum.

 

Dotace 2021 - 2027 mapa

Na vládě právě vrcholí přípravy nových programů na rozdělení peněz z EU pro dotační období 2021 až 2027. Jako největší poradenská společnost pro poskytování dotací jsme přímo u toho a máme informace z první ruky. Rádi se s vámi podělíme.

Co už víme?

Už teď můžeme prozradit, že k dotacím se dostane více firem než v minulém období. Nemusíte zastupovat velký výrobní podnik, abyste dosáhli na peníze. Programy podpoří i menší projekty za několik milionů korun. Ať už podnikáte v energetice, autodopravě, zpracovatelském průmyslu nebo třeba ve službách. 

 

S čím vám dotace pomůžou

  • Výzkum, vývoj, inovace
  • Digitalizace malých a středních podniků
  • Zavádění průmyslu 4.0 a robotizace
  • Úspory energie, obnovitelné zdroje a elektromobilita
  • Vysokorychlostní internet
  • Transformace uhelných regionů
  • Modernizace zdravotnictví
  • a další.

 

dotace 201 2027 souhrn

 

Potřebujete konkrétnější informace?

Chápeme. Některé programy sice již odstartovaly, o jiných se stále vyjednává. My vývoj sledujeme z první řady. Jakmile se objeví výsledky, vy se o tom dozvíte jako první. Navíc pro vás nekonečné dokumenty zpracujeme do přehledné podoby a uvedeme do souvislostí. Mezitím v klidu rozvíjejte své podnikání a neztrácejte čas hledáním informací.

 

Chci nejčerstvější informace

Nebo vám rovnou zpracujeme bezplatný audit

Žádosti o dotace pro české firmy zpracováváme už více než 14 let s 98% úspěšností. Získali jsme peníze na projekty v hodnotě více než 30 miliard Kč. Náš tým tvoří i specialisté na různá odvětví podnikání a rádi vám připravíme bezplatný audit. Dozvíte se, jestli máte šanci na přiklepnutí dotace, kam směřovat peníze na rozvoj a jaké projekty mají smysl. Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

Konzultace zdarma

 

Pokud máte ještě chvilku, podívejte se, kam směřuje podpora chystaných programů

podpora konkurenceschopnosti podniku dotace

OPTAK

Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost nahrazuje dosavadní program OPPIK. Zaměřuje se na podporu inovací ve výrobě, průmyslu 4.0, úspory energie a dalších moderních technologií.

TAČR

Technologická agentura České republiky (TAČR) vyhlašuje národní programy zaměřené na podporu komerčního vývoje a výzkumu (například patenty, prototypování nebo software). Dotace může pokrýt až 100 % nákladů na projekt.

box info tacr

 

Podpora udržitelného hospodářství a energetiky

OP Spravedlivá transformace (JTF)

Operační program Spravedlivá transformace (JTF) spadá do plánu na dosažení uhlíkové neutrality v EU do roku 2050. Podporuje zelená řešení a přeměnu uhelných regionů (Moravskoslezský, Ústecký a Karlovarský kraj) na centra moderního podnikání.

box info jtf

Modernizační fond

Projekt podporuje investice do modernizace energetiky v regionu Východní Evropy. Zaměřuje se na projekty snižující uhlíkovou stopu jako je např. instalace obnovitelných zdrojů energie, snižování emisí skleníkových plynů v průmyslu nebo zlepšení energetické účinnosti v podnikání. První výzvy vyhlášeny. 

 

box info tacr

 

Podpora boje s následky pandemie Covid-19

Národní plán obnovy

Cílem Národního plánu obnovy (Recovery and Resilience Facility - RRF) je pomoci s obnovou a oživením ekonomiky po pandemii Covid-19. Získejte prostředky a nastartujte svůj podnik investicemi. Například do digitálních technologií, dopravy, vzdělávání nebo zelené transformace. První výzvy vyhlášeny.

box info RRF

REACT-EU

REACT-EU jsou dotace pro podporu boje s pandemií nemoci Covid-19. Směřují hlavně do zdravotnických podniků, laboratoří, integrovaného záchranného systému, center následné péče aj. 

box info REACT EU

 


Jakmile budeme znát důležité termíny, podmínky nebo další podrobnosti k programům, dozvíte se to jako první. Stačí, když nám necháte svůj kontakt

Přihlaste se k odběru a buďte v obraze hned, když se v nových dotacích něco šustne.

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.