Nové dotace 2021–2027

Do ČR míří rekordních 630 miliard Kč z evropských dotací. Získejte pro svou firmu maximum.

 

Dotace 2021 - 2027 mapa

Na vládě právě vrcholí přípravy nových programů na rozdělení peněz z EU pro dotační období 2021 až 2027. Jako největší poradenská společnost pro poskytování dotací jsme přímo u toho a máme informace z první ruky. Rádi se s vámi podělíme.

Co už víme?

Už teď můžeme prozradit, že k dotacím se dostane více firem než v minulém období. Nemusíte zastupovat velký výrobní podnik, abyste dosáhli na peníze. Programy podpoří i menší projekty za několik milionů korun. Ať už podnikáte v energetice, autodopravě, zpracovatelském průmyslu nebo v jiném odvětví. 

 

eNovativní TIP

Jak můžete získat dotace na přeměnu starých brownfieldů na moderní podnikové prostory nebo na výměnu oken, rekonstrukci střechy, zateplení fasády? Zúčastněte se našeho bezplatného webináře, kde vám představíme, jaké jsou cesty ke snížení nákladů a jaké dokumenty budete k případné žádosti o dotaci potřebovat. Registrujte se ZDE.

 

S čím vám dotace pomůžou

  • Výzkum a vývoj, inovace
  • Digitalizace malých a středních podniků
  • Zavádění průmyslu 4.0 a robotizace
  • Úspory energie a obnovitelné zdroje a elektromobilita
  • Vysokorychlostní internet
  • Transformace uhelných regionů
  • Modernizace zdravotnictví
  • a další

 

dotace 201 2027 souhrn

 

Potřebujete konkrétnější informace?

Chápeme. Přípravy programů se teprve dokončují a my vývoj jednání sledujeme z první řady. Jakmile se objeví výsledky, vy se o tom dozvíte jako první. Navíc pro vás nekonečné dokumenty zpracujeme do přehledné podoby a uvedeme do souvislostí. Mezitím v klidu rozvíjejte své podnikání a neztrácejte čas hledáním informací.

 

Chci nejčerstvější informace

Nebo vám rovnou zpracujeme bezplatný audit

Žádosti o dotace pro české firmy zpracováváme už více než 14 let s 98% úspěšností. Získali jsme peníze na projekty v hodnotě více než 30 miliard Kč. Náš tým tvoří i specialisté na různá odvětví podnikání a rádi vám připravíme bezplatný audit. Dozvíte se, jestli máte šanci na přiklepnutí dotace, kam směřovat peníze na rozvoj a jaké projekty mají smysl. Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

Konzultace zdarma

 

Pokud máte ještě chvilku, podívejte se, kam směřuje podpora chystaných programů

podpora konkurenceschopnosti podniku dotace

OPTAK

Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost nahrazuje dosavadní program OPPIK. Zaměřuje se na podporu inovací ve výrobě, průmyslu 4.0, úspory energie a dalších moderních technologií.

TAČR

Technologická agentura České republiky (TAČR) vyhlašuje národní programy zaměřené na podporu komerčního vývoje a výzkumu (například patenty, prototypování nebo software). Dotace může pokrýt až 100 % nákladů na projekt.

box info tacr

 

Podpora udržitelného hospodářství a energetiky

OP Spravedlivá transformace (JTF)

Operační program Spravedlivá transformace (JTF) spadá do plánu na dosažení uhlíkové neutrality v EU do roku 2050. Prostředky směřuje hlavně do ekologicky postižených regionů. Podporuje zelená řešení a přeměnu uhelných regionů (Moravskoslezský, Ústecký  a Karlovarský kraj) na centra moderního podnikání.

box info jtf

Modernizační fond

Projekt podporuje investice do modernizace energetiky v regionu Východní Evropy. Motivuje zejména investice do hospodářství s nízkou uhlíkovou stopou založené na obnovitelných zdrojích a udržitelných technologiích. 

 

box info tacr

 

Podpora boje s následky pandemie Covid-19

Národní plán obnovy

Národní plán obnovy (Recovery and Resilience Facility - RRF) je součástí Národního plánu obnovy a strategie hospodářské obnovy EU po pandemii nemoci Covid-19. Získejte prostředky a nastartujte svůj podnik investicemi. Například do digitálních technologií, dopravy, vzdělávání nebo zelené transformace.

box info RRF

REACT-EU

Recovery Assistance for Cohesion and the Territories of Europe jsou dotace pro podporu boje s pandemií nemoci Covid-19. Směřují hlavně do zdravotnických podniků, integrovaného záchranného systému nebo výstavby domovů pro seniory. 

box info REACT EU

 


Jakmile budeme znát důležité termíny, podmínky nebo další podrobnosti k programům, dozvíte se to jako první. Stačí, když nám necháte svůj kontakt

Přihlaste se k odběru a buďte v obraze hned, když se v nových dotacích něco šustne.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.