Národní plán obnovy

Národní plán obnovy (NPO) rozdělí v nejbližších letech mezi české podniky a instituce rekordních 191 mld. Kč. Dotace poputují na oživení ekonomiky po pandemii koronaviru a na zelenou a digitální transformaci.

Základní informace

Hlavním cílem Národního plánu obnovy je podpora oživení a odolnosti tuzemské ekonomiky po zasažení pandemií COVID-19. Finance z fondu mají zmírnit dopady krize, podpořit provádění reforem a veřejných investic a tím přispět k obnově růstu hospodářství a tvorbě pracovních míst. 

V enovation jsme specialisté na Národní plán obnovy

Dění okolo Národního plánu obnovy pečlivě sledujeme a aktivně se podílíme i na připomínkování jednotlivých návrhů. Čas příprav se pomalu krátí a první podnikatelé již začínají skládat své projekty.

Nenechte si ujít náskok před konkurencí a začněme konzultovat vaše plány již dnes.

Chci konzultaci zdarma

 

Chystané výzvy Národního plánu obnovy

Přehled hlavních komponent

Podívejte se na přehled klíčových komponent Národního plánu obnovy pro ČR, který jsme pro vás dle oficiálních informací připravili.

Stáhnout

Odrazte se do budoucnosti s dotací. Naše webináře vás nasměrují

Vlna dotací, která dorazí na podzim může pro firmy představovat odrazový můstek z těžkých časů do prosperující budoucnosti. Na bezplatných webinářích vám poradíme, který můstek si vybrat, aby vám při odrazu nepodklouzla noha.

Chci se přihlásit

Pro koho bude program určen?

Pro koho bude program určen?

Jak to bude časově?

První programy z Národního plánu obnovy se budou otevírat už v září 2021. 70 % všech financí musí být rozděleno do konce roku 2022 – české podnikatele tak čeká velmi štědrý dotační rok a půl.

Připravena je také řada jiných atraktivních programů:

Buďte první, kdo se dozví o otevření výzev Národního plánu obnovy

Věnujte se svému podnikání a sledování dotačního dění v České republice nechte na nás.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.