Jak to bude s dotacemi po roce 2020? My to víme a vy můžete také.

To chci

Dotace na nezemědělské činnosti

Podpořte rozvoj venkova i jinak. Investujte do nezemědělských činností.

Dotace na nezemědělské činnosti

Hospodařit ve vašem kraji nemusí pouze lidé v zemědělství. S investicí do nezemědělských činností výrazně pomůžete krajinnému rázu pro současnou i budoucí generaci. Na tyto aktivity mohou získat dotace i nezemědělské podniky, jako obce nebo podnikatelé.

Programy pro čerpání dotací na nezemědělské činnosti

S dotací na nezemědělské činnosti získáte finance na revitalizaci krajiny kolem vás. Můžete lépe využít odpad, snížit emise nebo zprůchodnit migrační bariéry živočichů.  Dotace na nezemědělské činnosti získáte v rámci těchto dotačních titulů:

 • Nízkouhlíkové technologie
  Zavádíte inovativní technologie? Získejte dotaci až 30 mil. Kč z evropských fondů pro oblast elektromobility, nakládání s energií a využití druhotných surovin
 • Zvýšení podílu využití odpadů
  Máte zájem na udržitelnosti vašeho regionu? Získejte dotaci až 1,088 mld. Kč z evropských fondů na recyklaci a jiné využití odpadů.
 • Posílení přirozené funkce krajiny
  Není vám vaše krajina jedno? Získejte dotaci až 1,088 mld. Kč z evropských fondů na zprůchodnění migračních bariér.

S těmito dotačními penězi podpoříte rozvoj venkova i jinak. V roce 2019 lze v některých případech získat dotaci na nezemědělské činnosti až do výše 100 %!

Jak získat dotace na nezemědělské činnosti

Žádat o dotaci na nezemědělské činnosti mohou všechny subjekty, které splňují pravidla pro poskytování dotací. Z právního hlediska by vaše společnost měla být:

 • podnikatelským subjektem
 • veřejným subjektem

Pomůžeme vám získat dotace na nezemědělské činnsoti

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti o dotaci na nezemědělské činnosti. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodobnost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na nezemědělské činnosti. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

 • Otevřený do 28. 2. 2020

  Nízkouhlíkové technologie

  Dotace na nízkouhlíkové technologie. Až 30 mil. Kč na oblast elektromobility, nakládání s energií a využití druhotných surovin pro podniky všech velikostí.

 • Otevřený do 31. 10. 2019

  Posílení přirozené funkce krajiny

  Dotace na zvýšení ekologické stability krajiny. Až 1088 mil. Kč na zprůchodnění migračních bariér pro podniky všech velikostí.

 • Připravuje se začátek v 3/2020

  Zvýšení podílu využití odpadů

  Dotace na nakládání s odpady. Až 500 mil. Kč na recyklaci a jiné využití odpadů pro podniky všech velikostí.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.