Inovace produktů, dotace na mzdy a nová testovací centra: jen do konce srpna

Chci vědět víc

Dotace na nezemědělské činnosti

Podpořte rozvoj venkova i jinak. Investujte do nezemědělských činností.

Dotace na nezemědělské činnosti

Hospodařit ve vašem kraji nemusí pouze lidé v zemědělství. S investicí do nezemědělských činností výrazně pomůžete krajinnému rázu pro současnou i budoucí generaci. Na tyto aktivity mohou získat dotace i nezemědělské podniky, jako obce nebo podnikatelé.

Programy pro čerpání dotací na nezemědělské činnosti

S dotací na nezemědělské činnosti získáte finance na revitalizaci krajiny kolem vás. Můžete lépe využít odpad, snížit emise nebo zprůchodnit migrační bariéry živočichů.  Dotace na nezemědělské činnosti získáte v rámci těchto dotačních titulů:

 • Nízkouhlíkové technologie
  Zavádíte inovativní technologie? Získejte dotaci až 30 mil. Kč z evropských fondů pro oblast elektromobility, nakládání s energií a využití druhotných surovin
 • Zvýšení podílu využití odpadů
  Máte zájem na udržitelnosti vašeho regionu? Získejte dotaci až 1,088 mld. Kč z evropských fondů na recyklaci a jiné využití odpadů.
 • Posílení přirozené funkce krajiny
  Není vám vaše krajina jedno? Získejte dotaci až 1,088 mld. Kč z evropských fondů na zprůchodnění migračních bariér.

S těmito dotačními penězi podpoříte rozvoj venkova i jinak. V tomto roce lze v některých případech získat dotaci na nezemědělské činnosti až do výše 100 %!

Jak získat dotace na nezemědělské činnosti

Žádat o dotaci na nezemědělské činnosti mohou všechny subjekty, které splňují pravidla pro poskytování dotací. Z právního hlediska by vaše společnost měla být:

 • podnikatelským subjektem
 • veřejným subjektem

Pomůžeme vám získat dotace na nezemědělské činnsoti

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti o dotaci na nezemědělské činnosti. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodobnost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na nezemědělské činnosti. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

 • Připravuje se začátek v 2/2022

  Nízkouhlíkové technologie

  Dotace na nízkouhlíkové technologie. Až 70 mil. Kč na využití druhotných surovin, nakládání s energií a oblast elektromobility pro podniky všech velikostí.

 • Uzavřený

  Zvýšení podílu využití odpadů

  Dotace na nakládání s odpady. Až 500 mil. Kč na recyklaci a jiné využití odpadů pro podniky všech velikostí.

 • Uzavřený

  Posílení přirozené funkce krajiny

  Dotace na zvýšení ekologické stability krajiny. Až 1088 mil. Kč na zprůchodnění migračních bariér pro podniky všech velikostí.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.