Jak inovovat produkty a zefektivnit procesy ve firmě? Ušetřit na energiích a zlevnit fungování společnosti?

Máme pro vás řešení

Dotace na přeshraniční spolupráci

Spojte se s kolegy ze zahraničí a rozšiřte své obzory za horizont.

Dotace na přeshraniční spolupráci

Pokud se rozhodnete spolupracovat se zahraničními partnery, získáte konkurenční výhodu a cenné zkušenosti. Můžete začít uvažovat v globálním měřítku a vytvářet konsorcia, která mohou uspět na nejvyšší úrovni. Vybrané dotační programy umožňují navázat partnerství se zeměmi Evropské unie, některé z nich dokonce zahrnují i vybrané státy mimo území EU. Společně to jde vždy lépe. Navažte přeshraniční spolupráci a dosáhnete na důležité dotace.

Jak získat dotace na přeshraniční spolupráci

Žádat o dotaci na přeshraniční spolupráci mohou všechny subjekty, které splňují pravidla pro poskytování dotací. Z právního hlediska by vaše společnost měla být:

 • veřejným subjektem
 • podnikatelským subjektem

Pomůžeme vám získat dotace na přeshraniční spolupráce

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti o dotace na přeshrniční spolupráce. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodonost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na přeshraniční spolupráce. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

 • Připravuje se začátek v 10/2023

  Aplikace (OPTAK)

  Dotace na rozšíření či podporu výzkumných a vývojových týmů. Až 125 mil. Kč na mzdy zaměstnanců pro podniky všech velikostí.

 • Uzavřený

  HORIZONT Europe - EIC Accelerator 2021

  Dotace na podporu tržního uplatnění inovace. Až 2,5 mil. euro na mzdy, subdodávky a další provozní náklady pro malé a střední podniky.

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.