Národní plán obnovy: první dotace už v říjnu!

Více na webinářích

Dotace na přeshraniční spolupráci

Spojte se s kolegy ze zahraničí a rozšiřte své obzory za horizont.

Dotace na přeshraniční spolupráci

Pokud se rozhodnete spolupracovat se zahraničními partnery, získáte konkurenční výhodu a cenné zkušenosti. Můžete začít uvažovat v globálním měřítku a vytvářet konsorcia, která mohou uspět na nejvyšší úrovni. Vybrané dotační programy umožňují navázat partnerství se zeměmi Evropské unie, některé z nich dokonce zahrnují i vybrané státy mimo území EU. Společně to jde vždy lépe. Navažte přeshraniční spolupráci a dosáhnete na důležité dotace.

Programy pro čerpání dotací na zahraniční spolupráce

S dotací na přeshraniční spolupráci získáte finance na mzdy pracovníků, materiály a jiné potřeby pro vaše mezinárodní projekty. Evropské dotace můžete získat v programech:

 • Horizont 2020
  Máte inovativní projekt? Získejte dotaci až 2,5 mil. euro z evropských fondů na vyhodnocení a realizaci projektu.
 • Aplikace
  Máte ambice v aplikovaném výzkumu a vývoji? Získejte dotaci v dotačním programu Aplikace až 40 mil. Kč z EU na mzdy odborníků.
 • Eurostars
  Vyvíjíte společně se zahraničními partnery? Získejte dotaci až 12 mil. Kč z evropských fondů na mzdy pracovníků a materiál.
 • Kappa
  Získejte až 60 milionů na rozvoj znalostí a výzkumu prostřednictvím mezinárodní spolupráce mezi subjekty z ČR a partnery z Norska, Lichtenštejnska a Islandu.
 • Delta
  Podpora při navazování bilaterální spolupráce v aplikovaném výzkumu mezi tuzemskými a zahraničními partnery.

S těmito programy můžete zafinancovat vaši výzkumnou i podnikatelskou činnost. V tomto roce můžete v některých případech získat dotaci na přeshraniční spolupráci až do výše 100 %!

Jak získat dotace na přeshraniční spolupráci

Žádat o dotaci na přeshraniční spolupráci mohou všechny subjekty, které splňují pravidla pro poskytování dotací. Z právního hlediska by vaše společnost měla být:

 • veřejným subjektem
 • podnikatelským subjektem

Pomůžeme vám získat dotace na přeshraniční spolupráce

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti o dotace na přeshrniční spolupráce. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodonost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na přeshraniční spolupráce. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

 • Otevřený do 10. 10. 2021

  HORIZONT Europe - EIC Accelerator 2021

  Dotace na podporu tržního uplatnění inovace. Až 2,5 mil. euro na mzdy, subdodávky a další provozní náklady pro malé a střední podniky.

 • Připravuje se začátek v 5/2022

  Aplikace

  Dotace na rozšíření či podporu výzkumných a vývojových týmů. Až 100 mil. Kč na mzdy zaměstnanců pro podniky všech velikostí.

 • Uzavřený

  EUROSTARS

  Dotace na výzkum a vývoj se zahraničními partnery. Až 12 mil. Kč na mzdy pracovníků a materiál pro malé a střední podniky.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.