Národní plán obnovy: první dotace už v říjnu!

Více na webinářích

Dotace na rozvoj venkova

Začněte s péčí o vaši krajinu již dnes.

Dotace na rozvoj venkova

Zemědělství je důležitým odvětvím, které nesmí zapomínat na péči o venkov a přírodní ráz krajiny v okolí. Harmonie našeho venkova se vždy nalézá v malých detailech, které svou pílí vytváří lidé. Krása venkova je tak zdrojem inspirace a radosti a měla by se chránit a uchovávat pro budoucí generace.

Programy pro čerpání dotací na rozvoj venkova

S dotací na rozvoj venkova získáte důležité finance na zlepšení krajiny kolem vás. Můžete se zajímat o programy:

 • Podpora agroturistiky
  Podnikáte v agroturistice a rádi byste své prostory modernizovali nebo rozšířli? Získejte až 4,5 mil. Kč z programu na podporu agroturistiky.

 • Obnovitelné zdroje energie (Program uzavřen)
  Zavádíte obnovitelné zdroje energie? Získejte dotaci až 400 mil. Kč z evropských fondů pro oblast větrných a vodních elektráren, biomasy a bioplynu

 • Nízkouhlíkové technologie
  Zavádíte inovativní technologie? Získejte dotaci až 70 mil. Kč z evropských fondů pro oblast elektromobility, nakládání s energií a využití druhotných surovin.

Jak získat dotace na rozvoj venkova

Žádat o dotaci na rozvoj venkova mohou všechny ekonomicky zdravé společnost s vyrovnaným rozpočtem. Statutárně vaše společnost musí být:

 • veřejná instituce
 • nezisková organizace
 • podnikatelský subjekt s podílem na ochraně přírody

Pomůžeme vám získat dotace na rozvoj venkova

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodobnost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na rozvoj venkova. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.