Národní plán obnovy: první dotace už v říjnu!

Více na webinářích

Dotace na školicí střediska

Vzdělávejte své zaměstnance s pomocí evropských dotací

Dotace na školicí střediska

Udržení kvalitních zaměstnanců ušetří firmě mnoho peněz. O takové zaměstnance je potřeba se řádně starat. Vybavená školicí střediska mohou nahradit různé benefity. A to pro všechny zaměstnance najednou. Začněte se vzděláváním.

Programy pro čerpání dotací na školící střediska

S dotací na školicí střediska získáte důležité finance na vzdělávání vašich zaměstnanců. Získejte dotaci v programu:

  • Školicí střediska (PROGRAM UZAVŘEN -  budeme vás informovat)
    Dotace na výstavbu vlastních center pro rozvoj kompetencí zaměstnanců.

S dotací na školicí střediska vybudujete potřebnou infrastrukturu pro vzdělávání. Zvýšíte tak kompetenci vašich zaměstnanců. Takové budovy lze použít i na jiné vzdělávací činnosti, a to nejen vašich zaměstnanců! Nová školicí střediska pro vzdělávání zaměstnanců plně vybavíte nejnovějším hardware a vzdělávacími programy. Vzdělaní zaměstnanci jsou budoucností vaší společnosti. V tomto roce můžete získat až 50 % podporu na jejich výstavbu.

Jak získat dotace na vybavení firmy

Žádat o dotaci na školicí střediska mohou všechny subjekty, které splňují pravidla pro poskytování dotací. Z právního hlediska by vaše společnost měla být:

  • podnikatelským subjektem

Pomůžeme vám získat dotace na školící střediska

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti o dotace na školící střediska. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodonost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace na školící střediska. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

  • Uzavřený

    Školicí střediska

    Potřebujete získat dotace na školení zaměstnanců? Malé a střední podniky mohou čerpat finance i na výstavbu vlastních center pro rozvoj jejich kompetencí. Úspěšní žadatelé o dotaci si mezi sebe v poslední výzvě rozdělili 75 milionů korun, připravte se včas na IV. výzvu.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.