Národní plán obnovy: první dotace už v říjnu!

Více na webinářích

Dotace na vzdělávání zaměstnanců

Rozvíjejte své zaměstnance a udržte si talentované lidi ve firmě. Jejich vzdělávání nemusíte platit jen ze svého.

Dotace na vzdělávání

Rozvoj a úspěch vašeho podnikání se přímo odvíjí vzdělávání vašich zaměstnanců. Vaši zaměstnanci díky němu budou produktivnější, samostatnější a loajálnější. Mělo by být nepřetržité, s čímž se pojí značné výdaje. S financováním vám pomohou Evropské fondy.

Programy pro čerpání dotací na vzdělávání

Na rozvoj vzdělávání vašich zaměstnanců můžete získat nemalé peníze, a to především díky programu:

Každý rok vám přinese až 6 milionů Kč na zlepšení vaší konkurenceschopnosti i pozice na trhu práce. Projekt POVEZ II. je součástí Operačního programu Zaměstnanost (OPZ) a podporuje zejména tzv. Hardskills - odborný růst vašich zaměstnanců či změnu, navýšení nebo udržení jejich kvalifikace.

Touto dotací můžete pokrýt až 100 % nákladů spojených se vzděláváním a rozvojem vašich zaměstnanců prostřednictvím interního lektora, nebo až 85 % nákladů vynaložených formou nákupu služeb od vzdělávací agentury.

Peníze můžete získat na specifické vzdělávání v akreditovaných i neakreditovaných kurzech včetně praktické přípravy. Čerpat tedy můžete například na odborné jazykové kurzy, obnovu a získání řidičských oprávnění, programování a obsluhy CNC strojů, profesní průkazy či jakékoliv další technické dovednosti a řadu dalších.

Jak získat dotace na vzdělávání zaměstnanců

Naši dotační odborníci se specializují právě na dotace pro podnikatele na vzdělávání. Díky jejich bohatým zkušenostem peníze snadno získá i váš podnik.

Stačí si domluvit bezplatný dotační audit a my se postaráme o vše ostatní. Pomůžeme vám s přípravou vaší žádosti o dotaci na vzdělávání, zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti. Dotaci získáte s maximální úsporou vašeho času i prostředků.

Seznam dotačních titulů

  • Otevřený

    Povez

    Čerpejte až 6 mil. Kč na externí i interní vzdělávání vašich zaměstnanců.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.