Dotace na vzdělávání

Vzdělávání zaměstnanců je důležité. Bez něj můžete přijít o talentované lidi.

Dotace na vzdělávání

Vzdělávání zaměstnanců je zásadní pro rozvoj a úspěch vašeho podnikání. Je to plodná činnost, jak pro zaměstnance, tak pro zaměstnavatele. Zlepšuje morálku týmu, zvyšuje produktivitu a posiluje samostatnost zaměstnanců. Vzdělávání zaměstnanců by mělo být souvislé a v podstatě neustálé. Evropské fondy vzdělávání podporují a vy se tak můžete snadněji věnovat vzdělání svých lidí.

Programy pro čerpání dotací na vzdělávání

S dotací na vzdělávání získáte důležité finance na rozvoj vzdělání vašich zaměstnanců.

S tímto programem můžete vystavět úplně nová vzdělávací střediska. Dále můžete modernizovat či vybavit stávající prostory pro vzdělávání. S dotací na vzdělávání pořídíte vybavení školicích prostor včetně školicích pomůcek, vzdělávacích programů a práv duševního vlastnictví pro zahájení vzdělávací činnosti. Připravíte tím vše pro důležitý rozvoj vašich zaměstnanců. V roce 2018 můžete získat dotaci až do výše 50 % všech nákladů.

Jak získat dotace na vzdělávání zaměstnanců

Žádat o dotaci na vzdělávání mohou všechny subjekty, které splňují pravidla pro poskytování dotací. Z právního hlediska by vaše společnost měla být:

  • podnikatelským subjektem

Pomůžeme vám získat dotace na vzdělávání

Domluvte si s námi bezplatný dotační audit a my vám pomůžeme s přípravou vaší žádosti o dotaci na vzdělávání. Zpracujeme pro vás všechny technické a formální náležitosti tak, abyste dostali dobré bodové ohodnocení.

Pravděpodonost získání dotace je vysoká

Naše úspěšnost je velmi vysoká a máme jedinečný tým lidí, který se stará výhradně o dotace pro podnikatele na vzdělávání. Stačí si vybrat program, který vás zajímá, a my se postaráme o vše ostatní.

Seznam dotačních titulů

  • Otevřený do 30. 5. 2019

    Školicí střediska

    Potřebujete získat dotace na školení zaměstnanců? Malé a střední podniky mohou čerpat finance i na výstavbu vlastních center pro rozvoj jejich kompetencí. Úspěšní žadatelé o dotaci si mezi sebe rozdělí téměř 2,5 mld. korun.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.