Poznejte enovation

Od roku 2007 přinášíme do firem, obcí a zdravotnictví peníze z veřejných zdrojů a šetříme výdaje. Velkým podnikům, malým rodinným firmám, zdravotnickým zařízením i veřejným organizacím. Máme za sebou více než 2 000 projektů v hodnotě 47 miliard Kč.

Společnost enovation nám pomohla získat dotaci 6 236 000 Kč na vybudování nového technologického centra.

Andrea Vajcová
Head Office & Financial Manager AUFEER DESIGN, s.r.o.

Proč se vám vyplatí spolupráce s enovation

Nacházíme pro vás finance ve zdrojích, o jejichž existenci jste možná ani nevěděli. Posoudíme vaše projekty, propojíme různé zdroje financování z ČR i EU a získáme pro vás maximum. Navíc zkušenosti s veřejnými zdroji propojujeme se znalostí byznysu. S čím vám pomůžeme:

Profitujte z našich zkušeností

S financováním z veřejných zdrojů máme tolik zkušeností, že u nás informace hledají i státní úředníci. Víme ale, že váš byznys má svá specifika, proto z našich více než 65 specialistů poskládáme tým odborníků na vaši oblast podnikání. Od výroby a energetiky přes IT, výzkum, vývoj a zdravotnictví až po zelené podnikání a elektromobilitu.  

Šetříme váš čas

Dobře si uvědomujeme, že čas váš i vašich zaměstnanců je to nejdražší. Proto jím neplýtváme a co můžeme, připravíme a na úřadech vyřídíme za vás. Sepíšeme projekt, zkompletujeme veškerou potřebnou dokumentaci i metodiky, komunikujeme s úředníky.

Vždy víte, na čem jste 

Od začátku s vámi jednáme na rovinu a férově. Pokud usoudíme, že váš projekt má nízkou šanci na úspěch u žádosti o dotaci, nepouštíme se do něj. To většinou vyhodnotíme už na začátku, ušetříme vás zbytečného úsilí a pokusíme se najít jiný způsob financování.

Platíte za výsledky

Záleží nám na vašem úspěchu a uděláme pro něj maximum. Většinu odměny si nárokujeme až po úspěšném získání dotace, investiční pobídky nebo uplatnění slevy na dani. Do té doby si účtujeme jen nezbytné náklady. Váš úspěch je pro nás motivací a tvrdě pracujeme, dokud se „ne“ na úřadech nezměníme na „ano“. Když nám to klape, rádi spolupracujeme dlouhodobě, protože taková spolupráce vám přinese to nejšťavnatější ovoce.

Odpovědnost bereme na sebe

Každý projekt, dokument i dopis při komunikaci s úřady několikrát kontrolujeme. Dlouhodobě se nám daří nulová chybovost. Naše služby jsou od začátku pojištěné, ale nikdy jsme pojistku nemuseli využít. S námi se nemusíte bát pokut za špatný postup při čerpání dotace, ani při pořádání výběrového řízení.

Máme desítky spokojených klientů

Spolupracujeme s firmami jako Škoda, T-Mobile, ESET, Agel, ale i malými rodinnými firmami i veřejnými organizacemi. Na jméno klienta ovšem nehledíme a pracujeme vždy stejně tvrdě. Důkazem je například dlouhodobá více než 90% úspěšnost při schválení žádostí o dotace našich klientů. Pracovní doba pro nás neexistuje, dokud pro vás nezískáme financování.

 

Podívejte se, pro koho pracujeme a jaké máme výsledky

Členství a certifikace

Věříme, že čestná a transparentní společnost patří do obchodních komor a asociací.

 •  
 • AMSP
 • APEF
 • Asociace pro veřejné zakázky
 •  
 • Komora daňových poradců

Kvalita našich služeb v oblasti energetiky a energetických úspor byla formálně potvrzena Ministerstvem průmyslu a obchodu zápisem na
Seznamu poskytovatelů energetických služeb.

 

Naši partneři

Některá spolupráce doroste do pevného obchodního partnerství.

 • Moneta

 • Accenture
 • UniCredit Bank
 • intel

Naše projekty

Naše projekty jsou výsledkem hluboké znalosti věci.

 • title


 • title

 • title

Dlouhodobě spolupracujeme také s významnými servery, na kterých kromě našich článků (nejen) o dotacích naleznete mnoho dalších tipů, rad a zajímavých článků o podnikání, vědě a výzkumu a jiných zajímavých tématech. Vybraný přehled najdete zde.

 

 

Reference od spokojených klientů

 

Ing. Hynek Adamec, ředitel společnosti Saul informační systémy s.r.o.:

„Jsem rád, že jsem mohl s Vámi i Vašimi kolegy ze společnosti spolupracovat. Teď, zpětně, mohu jednoznačně říci, že to byla dobrá volba. Přijměte prosím rovněž mé díky za celé období naší spolupráce. Pokud budeme někdy zvažovat případný další dotační projekt, s důvěrou se na Vás obrátíme.

Ing. Andrea Vajcová, Treasury - Head Office & Financial Manager společnosti AUFEER DESIGN, s.r.o.:

„V souvislosti s realizací našeho projektu bych Vám chtěla poděkovat za výborně odvedenou práci při administraci projektu, zajištění výběrových řízení i asistenci při kontrolách.“