Národní plán obnovy: na co získáte dotace?

Spustit online průvodce

Aktuality

Čerpejte aktuální informace nejen ze světa dotací a veřejné podpory.

 • Alternativa k dotacím, která zafinancuje váš projekt: Investiční pobídky

  30. 11. 2021 Dotace pro podnikatele

  Dotační programy na období 2021–⁠2027 se stále více opožďují a většina odstartuje až v roce 2022. Existuje ale i další možnost, jak se dostat k financování vašich projektů. Na investiční pobídky, které stát momentálně kvůli covidu ještě zvýhodnil, dosáhne více podniků.

 • Dotace na fotovoltaiku –⁠ jak je získat

  22. 11. 2021 Dotace pro podnikatele

  O dotace na solární panely mezi firmami bude letos na podzim i v roce 2022 velký zájem. Ze dvou důvodů: 1) Solární panely mohou výrazně snížit náklady na energie pro firmy. 2) Fotovoltaiku výrazně podporují nové dotační programy, se kterými postavíte panely i o několik milionů levněji. Zjistěte, co k tomu potřebujete.

 • Právě vyhlášeno: Žádejte o 50% dotaci na instalaci fotovoltaik z Národního plánu obnovy

  16. 11. 2021 Dotace pro podnikatele

  Ministerstvo průmyslu a obchodu právě zveřejnilo informace o výzvě zaměřené na instalace fotovoltaických elektráren a bateriových úložišť. Kromě toho, že získáte až 50% podporu, do budoucna také snížíte náklady na elektrickou energii a vyřešíte tak problém razantního zdražování.

 • Slavíme 100% úspěšnost ve výzvách React-EU

  29. 10. 2021 Dotace pro podnikatele

  Ačkoli byl React-EU zcela nový dotační program, se kterým neměl nikdo žádné zkušenosti, naši specialisté si s ním poradili na jedničku. Děkujeme jim i všem klientům, kteří se na nás obrátili. Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci a rozšířit tak i sobě obzory.

 • Dotace pro kulturní a kreativní sektor

  26. 10. 2021 Dotace pro podnikatele

  Národní plán obnovy nezapomene ani na tzv. kulturní a kreativní sektor, který by se měl dočkat hned 3 zajímavých výzev. Shrnuli jsme pro vás aktuální informace.

 • Problémy s financováním dotačních soutěží – zjistěte aktuální situaci na webináři se zástupcem TAČR

  20. 10. 2021 Dotace pro podnikatele

  Zprávy o chystaných soutěžích TAČR jsou poslední dobou tak trochu schizofrenní. Např. TREND měl původně získat rekordní alokaci. Následně to vypadalo, že ho vůbec nevyhlásí, což vzápětí TAČR vyvrátil s tím, že bude vyhlášen 15.12. Minulý týden ale došlo k další změně a vyhlášení se posunulo na únor. Jak to tedy bude?

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Dotace prostě umíme. Našim klientům jsme získali již 32 mld. Kč.