Dotace 2020: Transformujte svůj byznys pro lepší budoucnost

To chci

Aktuality

Čerpejte aktuální informace nejen ze světa dotací a veřejné podpory.

 • Pražský voucher - výzva Inovační vouchery

  23. 7. 2020 Dotace pro podnikatele

  Magistrát Hl. m. Prahy vyhlásil další výzvu programu Inovační vouchery, jejíž cílem je podpořit vznik a rozvoj spolupráce výzkumného a podnikatelského sektoru v oblasti inovací.

 • Změny v harmonogramu OP PIK

  22. 7. 2020 Dotace z OPPIK

  Plánované podzimní výzvy zaznamenaly několik důležitých změn. Mění se nejen termíny, ale i alokace očekávaných výzev, některé programy dokonce z letošního harmonogramu zmizí úplně.

 • TAČR: ÉTA se otevře 3. září

  20. 7. 2020 Dotace pro podnikatele

  Zabýváte se společenskovědním výzkumem? Ze státního rozpočtu můžete získat až 8 mil. Kč. Dotací můžete pokrýt 80 % vašich nákladů na mzdy vašich výzkumných pracovníků, nástroje, vybavení, drobný hmotný a nehmotný majetek a další.

 • Bezplatné semináře: Rychlejší růst firmy i zisku

  15. 7. 2020 Dotace pro podnikatele

  Vaše firma teď může čerpat desítky milionů Kč dotací na změnu a nový růst. Na co všechno a jak peníze získat? To se dozvíte na našich bezplatných seminářích, které pro vás v srpnu pořádáme po celé ČR. Kapacita je omezená, přihlaste se co nejdříve.

 • Nízkouhlíkové technologie – Úprava bioplynu na biometan a jeho vtláčení do sítě

  10. 7. 2020 Dotace z OPPIK

  15. 7. 2020 se otevírá Výzva VI, ve které můžete získat až 100% dotační podporu na pořízení technologií na úpravu bioplynu na biometan a jeho vtláčení do distribuční sítě nebo plnění v rámci místní infrastruktury (například plnění lahví, CNG vozidel apod.).

 • Prodloužení lhůty na plnění kritérií u Technologií OP PIK

  8. 7. 2020 Dotace z OPPIK

  Žádali jste ve Výzvě III-VI. programu Technologie a projekt vám stále běží? Na splnění závazných indikátorů navýšení tržeb a nových pracovních míst můžete získat až o 2 roky navíc. Musíte však podat žádost o změnu.

Napište nám nebo volejte zdarma 800 190 163

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Dotace prostě umíme. Našim klientům jsme získali již 32 mld. Kč.