Volejte zdarma
800 190 163

Kontaktní formulář:
Desatero k webinářům


1) Co je to webinář a co se můžu dozvědět?

Webinář je online školení, které probíhá naživo s lektorem v daný čas. Pro webináře používáme jednoduchý a přehledný program AnyMeeting.

Snažíme se pro Vás vybírat zajímavá témata z oblasti dotací z EU, např. jaké jsou možnosti podpory Vašich záměrů, jak správně realizovat Váš schválený projekt a jakým chybám se vyvarovat při realizaci výběrových řízení.
 

2) Jak webinář probíhá?

Před zahájením webináře Vám zašleme email s pozvánkou, kde bude uvedený link pro připojení. Součástí tohoto emailu je také podrobný návod pro připojení k webináři. Tento návod si rovněž můžete stáhnout zde >>

Po kliknutí na link se připojíte k vybranému webináři. Na obrazovce Vašeho monitoru uvidíte prezentaci v Powerpointu, kterou hlasově doprovází náš lektor. Můžete klást otázky a to prostřednictvím chatovacího panelu po levé straně. Tyto otázky budou v průběhu webináře odpovězeny.

Po skončení webináře Vám zašleme prezentaci a záznam s výkladem.
 

3) Kolik stojí účast na webinářích?

Námi připravované webináře jsou bezplatné.
 

4) Jak se můžu na webinář přihlásit?

Na daný webinář se přihlásíte vyplněním přihlašovacího formuláře, který najdete u Vámi vybrané akce.
 

5) Jak je webinář dlouhý?

Délka webináře je cca 45–100 minut. Délka trvání je u každého webináře uvedena.
 

6) Kdo na webinářích přednáší?

Lektory webinářů jsou naši specialisté, kteří se dlouhodobě věnují oblasti, které se webinář týká. V průběhu webináře i po něm Vám lektor rád zodpoví vaše otázky.
 

7) Jaké jsou technické požadavky mého počítače na webinář a jak si mám počítač nastavit?

Pro bezproblémové fungování webináře doporučujeme:

  • rychlost připojení min 1Mb/s
  • mít funkční interní/externí reproduktor pro přenos zvukového záznamu webináře
  • mít ve svém počítači nainstalovaný doplněk Flash Player
  • jako výchozí prohlížeč doporučujeme Google CHROME


Co dělat když nemám nainstalovaný Flash Player?

V tomto případě je velmi jednoduché si tento doplněk nainstalovat do svého počítače.

Přejděte na webovou stránku https://get.adobe.com/flashplayer/?loc=cz. Odškrtněte Volitelnou nabídku instalace McAfee Security Scan Plus a klikněte na tlačítko Instalovat.

Vyčkejte na výzvu k uložení instalátoru Adobe Flash Player, uložte soubor na disk. Zavřete všechna okna aplikace Mozilla Firefox a spusťte instalaci. Instalace proběhne automaticky.

Instalaci dokončete kliknutím na tlačítko Dokončit.

TIP: Návod na instalaci Flash Player s detailním vizuálním postupem naleznete zde >>
 

8) Jak se připojit k programu AnyMeeting?

Program pro vysílání semináře využívá technologie Flash. Proto je nutné, abyste ve svém prohlížeči měli nainstalovaný doplňek Adobe Flash Player. Abychom však předešli technickým problémům, doporučujeme zaslaný link otevřít v prohlížeči Google Chrome.

Tento link Vás přesměruje na systém Anymeeting, kde se zadáte své jméno a email, po té se Vám na obrazovce již zobrazí aplikace (stránka), kde bude zveřejněn webinář.
 

9) Jak můžu pokládat dotazy?

Během vysílání budou Vaše mikrofony z důvodu snížení náročnosti datového přenosu vypnuté, nicméně neváhejte pro své dotazy využít skupinový chat, který je po levé straně obrazovky. Lektor bude na Vaše dotazy reagovat průběžně.

Můžete také zaslat svoje dotazy již před webinářem na email enovation@enovation.cz nebo nám je zašlete, jako odpověď na potvrzující e-mail Vaší registrace.


10) Registroval jsem se, ale nepřišla mi pozvánka

Jak je uvedeno na stránce samotných webinářů, přednášky jsou určeny primárně pro společnosti z výrobního (zpracovatelského) průmyslu. V případě, že Vaše firma do této oblasti nespadá, nebyl by pro Vás obsah semináře relevantní. Proto si z důvodu omezené kapacity vyhrazujeme právo dát přednost vhodným registrovaným.