Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Bezplatné on-line webináře – Poslední velké peníze na výzkum a vývoj

Příležitost získat v rámci OPPIK poslední velké peníze z programů Inovace, Aplikace a Potenciál se blíží. Nestihli jste naše odborné semináře? Nevadí. Aktuálně pořádáme bezplatné on-line webináře a rádi si s vámi domluvíme i osobní konzultaci.

6. 6. 2017
Dotace pro podnikatele


Příležitost získat v rámci OPPIK poslední velké peníze z programů Inovace, Aplikace a Potenciál se blíží. Nestihli jste naše odborné semináře? Nevadí. Aktuálně pořádáme bezplatné on-line webináře a rádi si s vámi domluvíme i osobní konzultaci.

V termínu 20. a 27. 6. vám odborník Ondřej Bendl předá informace o tom, v čem se budou dotační výzvy programů Aplikace, Inovace a Potenciál lišit od předchozích, na co bude možné dotaci čerpat a řadu dalších aktuálních informací. To vše z pohodlí vaší kanceláře či domova. Nenechte poslední vysokou dotaci konkurenci. Přihlaste se na webinář.


Plánujete-li vývoj nového softwarového řešení
, vše důležité o příležitosti získat na takovou aktivitu vysokou dotaci předá na webináři 13. 6. v 10 hod. specialista na výzkumné, vývojové a ICT projekty Milan Struna. Přihlaste se zde


Domluvit si s námi můžete i
bezplatnou osobní konzultaci, a to na 800 190 163 nebo na enovation@enovation.cz. Rádi vám pomůžeme. 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.