Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

MPO vyčlenilo na obnovu majetku zničeného povodní 50 milionů

Ministerstvo průmyslu a obchodu se rozhodlo pomoci malým, středním a živnostníkům postižených povodní formou dotace na obnovu zničeného majetku, ale i dalších úlev. <strong>V případě vašeho zájmu nabízíme bezplatné zpracování žádosti o dotaci na obnovu majetku.</strong>

10. 6. 2013
Dotace pro podnikatele

Ministerstvo průmyslu a obchodu se rozhodlo pomoci malým, středním a živnostníkům postižených povodní formou dotace na obnovu zničeného majetku, ale i dalších úlev.


První pomocí Ministerstva průmyslu a obchodu je vyhlášení dotace na obnovu zničeného majetku, na který MPO vyčlenilo 50 milionů Kč. Program je určený pro malé podniky (firmám do padesáti zaměstnanců a živnostníky), kteří mají škodu způsobenou červnovou povodní v minimální hodnotě 40 tisíc Kč. Výše dotace může být až 50% způsobilých výdajů na obnovu majetku.


Pomoc vyhlášená MPO se má, kromě dotací na obnovu poničeného majetku, týkat také záruky za úvěry na obnovu provozu a zásob, zvýhodnění úvěrů a podmínek exportérům, ale i úlevy na daňové povinnosti prostřednictvím odložení daňových povinností pro podnikatele (placení záloh na daň roku 2013, doplatek daně za loňský rok atp). Živnostníci a další podnikatelské subjekty by tak, díky vyhlášené pomoci Ministerstva průmyslu a obchodu, mohli lépe zvládnout kritické období po povodni a nastartovat znovu jejich podnikání.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.