Webinář: Objevte cesty k financování výzkumu a vývoje pomocí dotací

Registrovat se

Dotační expert Jiří Kvíz povede poradní výbor k evropským fondům

Vedení Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) zvolilo do čela Výboru pro strukturální fondy Jiřího Kvíze.

12. 2. 2015
Dotace pro podnikatele

Vedení Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) zvolilo do čela Výboru pro strukturální fondy Jiřího Kvíze. Odborník na evropské dotace ze společnosti enovation a zkušenostmi z agentury CzechInvest chce při vedení poradního orgánu českých ministerstev sjednotit postoj členů AMSP ČR k evropským dotacím a efektivně ho šířit mezi řídící orgány operačních programů.

jiří_kvíz

„Rád bych navázal na dosavadní směřování výboru a zasadil se o to, aby nastavení dotací z EU reflektovalo skutečné potřeby podnikatelů, primárně těch malých a středních,“ tvrdí nově zvolený předseda s tím, že by se chtěl pustit do práce ještě v průběhu února. Výbor pro strukturální fondy by tak zvládl připomínkovat již první dotační výzvy plánované na přelom března s dubnem.

 

AMSP ČR se v posledních letech úspěšně profiluje jako nejsilnější organizace hájící zájmy českých podnikatelů. Zástupci AMSP ČR se pravidelně zabývají daňovým zatížením, legislativou, výzkumem a vývojem či evropskými fondy. Jejich podněty slouží úřadům jako vyhledávaná zpětná vazba a AMSP ČR dokáže poměrně úspěšně ovlivnit směřování veřejné správy.

 

Společnost enovation se řadí mezi nejúspěšnější poradenské firmy v oblasti dotační podpory podnikatelů v České republice. Od roku 2007 pomohla realizovat podnikové investice do výzkumu a vývoje, úspor energie, ICT, lidských zdrojů či životního prostředí v hodnotě 13 mld. korun. Kromě sepisování investičních záměrů se firma specializuje i na administraci projektů a výběrová řízení.

 

Mgr. Jiří Kvíz je expertem na podporu pro zpracovatelský průmysl, výzkum, vývoj a inovace. Do roku 2010 působil jako garant dotačního programu Potenciál a člen hodnotitelských komisí programu Inovace v agentuře CzechInvest. V současné době vede v enovation tým odborníků na financování projektů z veřejných národních zdrojů či ze zdrojů Evropské unie.

 


 

S Jiřím Kvízem se můžete setkat na našich webinářích, kde představuje programy OPPIK pro letošní rok a odpovídá na vaše dotazy. Kontaktovat jej s otázkou týkající se vašeho projektu však můžete kdykoliv. Stačí napsat na email enovation@enovation.cz nebo zavolat na zelenou linku 800 190 163.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.