V rámci Týdne inovací připravujeme dotační seminář

Spojte inovace s dotacemi a zjistěte, jak financovat svůj projekt

19. 4. 2018
Dotace pro podnikatele

Již tento květen máte možnost zúčastnit se unikátního dotačního semináře. V rámci Týdne inovací 2018 vám ukážeme, jak zafinancovat svůj projekt z veřejných zdrojů. Vše během jediného dopoledne!

Inovace posouvají společnost vpřed. Mají podporu všech občanů, a proto jim stát a Evropská unie přikládají obrovskou důležitost. Získávání finančních prostředků na inovace ovšem podléhá tvrdým podmínkám a administraci. Za inovátora se nesmí prohlásit každý. Poradíme, jaká dotace se hodí právě vám. Na workshopu získáte bezplatnou konzultaci. Nahlédnete do case studies a detailních etap získávání dotace. Vše se odehraje v příjemných a neformálních prostorách v Karlíně.

Naši lidé z enovation přednáší dotační problematiku srozumitelně a jasně. Naše 10leté zkušenosti zaručují jedinečný insight do celého světa dotací. K dispozici vám budou hned 4 profesionálové enovation.

  • Ing. Alexandra Krejzová
  • Ing. Tereza Thýnová
  • Mgr. Jiří Kvíz
  • Ing. Michal Pácal

Akce proběhne 17. 5. 2018 od 9h do 12h v ANIMIKA HUBU v Praze, Karlíně. Nečekejte s registrací! Celý workshop je ZDARMA, ale kapacita je OMEZENAREGISTRUJTE SE JIŽ DNES!

Těšíme na vás v květnu!

 

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.