Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Financování podnikových inovací a jejich ochrana

Inovace výrobních postupů i finálního produktu jsou v dnešní době bez diskuse základním kamenem úspěchu společnosti. Přijďte se dozvědět, jak získat veřejnou podporu svých vývojových aktivit a díky tomu i náskok před konkurencí.

8. 9. 2014
Dotace pro podnikatele

Inovace výrobních postupů i finálního produktu jsou v dnešní době bez diskuse základním kamenem úspěchu společnosti.

 

Připravili jsme pro vás akci Financování podnikových inovací, kde vám naši specialisté poradí, jak získat veřejnou podporu svých vývojových aktivit a díky tomu i náskok před konkurencí!

 

Přijďte se na náš seminář seznámit s možnostmi veřejné podpory, které se pro Vaši firmu nabízí. Zkušení odborníci Vám přehlednou formou nastíní aktuální možnosti financování Vašich projektů z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK), komunitárních programů EU, dotačních programů TAČR a vysvětlí i úskalí často skloňovaných daňových odpočtů na výzkum a vývoj.

 

Díky účasti na semináři zjistíte, která forma veřejného spolufinancování je pro Váš projekt nejvhodnější a kam směrovat své další kroky.

 

Akce se koná již 30. září 2014 v Praze. Počet míst je omezen, proto doporučujeme včasné přihlášení. Registrovat na akci se můžete zde>>.

 


 

Pokud vás zajímá nejenom to, jaké jsou zdroje podpory vývojových aktivit, ale také způsoby, jak výsledky své práce ochránit, pak vás jistě zaujme další z připravovaných akcí.

 

Na odborném semináři, který jsem nazvali Patenty a podniky: chytrá investice nebo vyhozené peníze?, budou odborníci z praxe diskutovat o patentové ochraně nejenom v České republice. Přijďte si vyslechnout argumenty, které vám pomohou lépe zhodnotit, zda je právě pro vaši společnost patentová ochrana vhodným řešením.

 

Seminář se bude konat 23. října 2014 v Praze. Registrovat svoji vstupenku si můžete zde>>.

 


Zvýhodněné vstupné 

 

Jelikož jsou oblasti inovací a vývoje a ochrana jeho výsledku velice provázané, nabízíme vám možnost využít vstupné v rámci zvýhodněného balíčku. Na obě akce se může registrovat současně a získat tak 20% slevu z celkového vstupného.


Registrace k balíčku akcí je možná zde>>.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.