JTIs podpoří vývoj elektronických součástek a systémů

Joint technology initiatives (JTIs) otevírá pro společnosti zabývající se vývojem elektronických součástek a systémů i v tomto roce příležitost získat nové cenné know-how, zahraniční kontakty a finanční prostředky.

12. 1. 2015
Dotace pro podnikatele

V rámci mezinárodního programu Joint technology initiatives (JTIs), v kterém jsou podporovány podniky všech velikostí, výzkumné organizace a univerzity, se pro společnosti zabývající se vývojem elektronických součástek a systémů otevírá i v tomto roce příležitost získat nové cenné know-how, zahraniční kontakty a finanční prostředky.

 

Mohou se stát účastníky v některém z velkých mezinárodních projektů Společného podniku ECSEL. Relevantní výzva bude otevřena v létě tohoto roku. Pro zájemce o účast jsou však již v lednu organizována velmi důležitá setkání, v rámci nichž se utváří projektové týmy.

 

Akce, na kterých mohou české společnosti nalézt vhodného hlavního řešitele pro svůj záměr, proběhnou v Amsterodamu. Vstup je pro členy asociací EPoSS a ARTEMIS-IA zdarma, pro ostatní se pohybuje od 150-300 EUR. Registraci je nutné provést do 12. resp. 14. ledna. Účast v projektu ECSEL přináší možnost zafinancovat vlastní záměr, vyhnout se nákladnému administrativnímu zatížení a spolupracovat se špičkami v oboru.

 

V případě zájmu o zapojení se do mezinárodních projektů, kontaktujte naši specialistu na mezinárodní dotace, Ing. Alexandru Krejzovou, na emailu enovation@enovation.cz nebo telefonicky na čísle 800 190 163.

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.