Čas běží: využijte dotace a předběhněte konkurenci

Chci vědět více

Mezinárodní programy: vyhlášena výzva v oblasti inovativní medicíny

V programu Společných technologických iniciativ (Joint Technology Iniciatives, JTIs) je možné do 12. ledna podávat žádosti o dotaci na výzkumné a vývojové aktivity v oblasti inovativní medicíny.

12. 10. 2015
Dotace pro podnikatele

V programu Společných technologických iniciativ (Joint Technology Iniciatives, JTIs) je možné do 12. ledna podávat žádosti o dotaci na výzkumné a vývojové aktivity v oblasti inovativní medicíny. Podpořeny budou projekty zaměřené na:

  • Rozvoj znalostní databáze určené pro lékaře a odborníky usilující o zlepšení péče o pacienty s hematologickými nádory.
  • Systematizace výstupů ze zkoumání Alzheimerovy choroby a jejich aplikace v praxi.
  • Výzkum vlivu RSV infekcí na veřejné zdraví a snížení dopadů respiračně syncyciálních virů.
  • Vývoj nástrojů k lepšímu porozumění bezpečnostních aspektů nové medicíny založených na kvantitativním toxikologickém systému (QST).

 

Abyste mohli v této výzvě o podporu žádat, musíte v první řadě najít partnery pro spolupráci na projektu. V souvislosti s tím vám nabízíme možnost zapojit se do databáze pro mezinárodní programy, do které se můžete registrovat zde.

 

V případě zájmu o bližší informace nás kontaktuje na 222 523 549 nebo emailem na enovation@enovation.cz. Rádi vám poradíme.

 

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.