MS2014+ žadatelům radost nedělá, podáme Předběžnou žádost za vás

První týden podávání Předběžných žádostí o dotaci je již za námi. Bohužel není práce se systémem MS2014+, jenž slouží k administraci dotačních projektů, úplně jednoduchá. V systému se vyskytuje poměrně dost větších i menších chyb, které dohromady činí podání Předběžné žádosti mnohem komplikovanějším, než naši zkušení odborníci předpokládali.

16. 6. 2015
Dotace pro podnikatele

První týden podávání Předběžných žádostí o dotaci je již za námi. Bohužel není práce se systémem MS2014+, jenž slouží k administraci dotačních projektů, úplně jednoduchá.

 

V systému se vyskytuje poměrně dost větších i menších chyb, které dohromady činí podání Předběžné žádosti mnohem komplikovanějším, než naši zkušení odborníci předpokládali.

 

„Problémy komplikují vyplňování požadovaných údajů téměř ve všech částech projektových žádostí,“ upozorňuje dotační expert Daniel Žáček, který se o fungování MS2014+ rozepsal pro portál OPPIK.cz. „Podání jedné žádosti momentálně trvá déle než jeden pracovní den,“ podotýká odborník přes dotace a doplňuje, že se bez dokonalé znalosti fungování systému žadatel o dotaci zdrží ještě déle.

 

Pokud se nechcete mořit s podáním Předběžné žádosti, uděláme to za vás. Nebo za vás připravíme celý projekt a zvýšíme tak vaše šance na jeho úspěšné schválení. Zpracovali jsme již 370 projektů v celkové hodnotě přesahující 13 mld. korun. Pro bližší informace nás kontaktujte na 800 190 163 nebo nám napište na enovation@enovation.cz

Buďte vždy první, kdo se dozví o nových dotačních možnostech přímo pro vás

Napište nám nebo volejte 222 523 549

Všechny položky označené hvězdičkou * jsou povinné.